comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Boluspor'dan Fenerbahçe'ye atak yapmayın uyarısına Şener çok sinirlendi! Tartışma...

23 Mart 2018, Cuma 21:12

Boluspor yardımcı antrenörü Osman Bilik, Fenerbahçe'yi 6-2 mağlup ettikleri maçta 6. golün ardından futbolcularına "Daha fazla atak yapmayın." diye uyarıda bulununca sinirlenen Şener Özbayraklı, Osman Bilik ile tartışma yaşadı. 

FutbolArena - Fenerbahçe ile Boluspor lige verilen arada hazırlık maçında karşı karşıya geldiler. Boluspor'un sahadan 6-2 galip ayrıldığı hazırlık maçında ise bazı tatsız olaylar yaşandı. 


Boluspor 6-2 Fenerbahçe maç sonu haberleri


Boluspor yardımcı antrenörü Osman Bilik, 6-2 kazandıkları Fenerbahçe maçında futbolcularına "Daha fazla atak yapmayın." şeklinde uyarıda bulununca Şener ile Osman Bilik arasında tartışma yaşandı.
Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı ise DHA'ya konuşarak Şener ile yardımcı antrenör Osman Bilik arasında tartışma yaşandığını doğruladı ve şu ifadeleri kullandı:
Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı yaptığı açıklamada, "Şener ile yardımcı antrenör arasında ufak bir tartışma yaşandı. Aralarında ufak bir problem yaşandı. Aykut hocamızla bunu görüştük. Maçtan sonra bu işin uzamaması lazım. Boluspor ve Fenerbahçe dost kulüptür. Bunların futbol içerinde kalması lazım. Çok bir problem yok. Her maçta olabilir. Bu maçın stresidir. Maçın sonucu da belki Şener'i etkilemiş olabilir. Önemli olan maçın güzel bitmesi." diye konuştu. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.