comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bjelica'dan yeni açıklama: 'Fenerbahçe ile Çarşamba görüştüm'

01 Mayıs 2020, Cuma 18:16
Bjelica'dan yeni açıklama: 'Fenerbahçe ile Çarşamba görüştüm'

Nenad Bjelica, Hırvat basınına yeni bir açıklama daha yaptı ve Fenerbahçe kulübüyle ilk kez Çarşamba bir görüşme yaptığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörlük görevi için ismi geçen Nenad Bjelica, Hırvat basınına yeni bir açıklamada daha bulundu. 


Fenerbahçe Haberleri: Bjelica Fenerbahçe'ye gelecek mi?


Bjelica, Hırvat basınına yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe ile Çarşamba gecesi bir görüşme yaptığımızı söyleyebilirim. Bu ilk resmi görüşmemizdi. Yeni olan gelişme bu ama şu anda dediğim gibi sadece bu görüşme oldu." ifadelerini kullandı. 

Kariyer planlarını Avrupa'da çalışmak üzerine kuran Bjelica, geçtiğimiz günlerde ise Çin, Suudi Arabistan gibi ülkelerde çalışmak istemediğini, kariyerine futbolun tutkusunun merkezi olan Avrupa'da devam etmek istediğini söylemişti.
Dinamo Zagreb kulübünden ayrıldıktan sonra kariyer planları hakkında geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Bjelica, ""Para için Çin veya Avrupa dışındaki bir ülkeye gitmek istemediğini söyleyen Bjelica, "Tekifler aldım ama benim yolum belli. Rekabetçi futbol, dolu stadyumlar ve Avrupa'da bir takım çalıştırmak istiyorum. ifadelerini kullandı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"