comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bjelica'dan Fenerbahçe açıklaması! "

08 Mayıs 2020, Cuma 14:27
Bjelica'dan Fenerbahçe açıklaması!

Fenerbahçe'nin ilgilendiği teknik direktörlerden olan Nenad Bjelica, sarı lacivertlilerle ilgili yeni bir açıklamada bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de yeni teknik direktörün kim olacağı merak edilirken ismi gündemde olan Nenad Bjelica'dan açıklama geldi. Hırvat basınına konuşan Nenad Bjelica, sarı lacivertlilerle geçen hafta görüştüğünü ancak 1 haftadır hiç kimsenin kendisiyle iletişime geçmediğini ifade etti.
 

Fenerbahçe, Nenad Bjelica ile anlaşacak mı?


24Sata'ya açıklamalarda bulunan Hırvatn teknik adam, Fenerbahçe ile geçen hafta görüştüğünü doğrulayarak, "Bu haberlere söyleyecek bir şeyim yok. Geçen çarşamba gününden bu yana Fenerbahçe'den kimse beni aramadı." ifadelerini kullandı.

TOMAS'TAN BJELICA AÇIKLAMASI

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin eski futbocusu, Antalyaspor'un eski teknik direktörü Stjepan Tomas, Fenerbahçe'nin görüştüğü Nenad Bjelica hakkında konuştu. Bein Sports'a demeç veren Stjepan Tomas, kendisi gibi Hırvat olan Nenad Bjelica'ya yaptığı Fenerbahçe uyarısını anlattı.

Stjepan Tomas açıklamasında, "Dinamo Zagreb ve Fenerbahçe teknik direktörü olmak çok farklı. Nenad Bjelica ile 2 kez konuştum, ona Fenerbahçe'ye giderse çok baskı altında olacağını söyledim." ifadelerini kullandı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!