comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bjelica mı? Lucescu mu? Ali Koç'un farklı planı

29 Nisan 2020, Çarşamba 22:58
Bjelica mı? Lucescu mu? Ali Koç'un farklı planı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetim, Koronavirüs salgını süresinde bir yandan yeni teknik direktör konusundaki çalışmalarını sürdürüyor. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak? Son olarak Dinamo Zagreb'deki görevinden ayrılan Bjelica'nın ismi konuşulurken, diğer taraftan Razvan Lucescu & Mircea Lucescu da planlar arasında yer alıyor. 


Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak?


Fenerbahçe'yi yakından takip eden Milliyet Muhabiri Senad Ok, FutbolArenaTV canlı yayınında aktardı. 

"LUCESCU & RAZVAN VE TÜRK YARDIMCI PLANI"
Fenerbahçe'de Bjelica adaylardan biri ama bitmiş bir şey yok. Birçok aday var. Hatta Razvan Lucescu ve Mircea Lucescu'nun Türk yardımcıyla birlikte 3'lü yapı şeklinde bir plan da var. Semih Özsoy da Türkiye'yi bilen bir teknik direktörden bahsetmişti ama değişebilir tabi durumlar. Ali Koç futbol yapısını değiştirmeyi planlıyor. Bu isimler dışında da önemli güçlü adaylar var.

"EMRE BELÖZOĞLU'NUN DA FİKRİ BELİRLEYİCİ OLACAK"

Blanc ile alakalı sorduğumda bu ismin gündeme gelmediğini öğrendim. Hoca konusu biraz zaman alacak. Son kararı tabi başkan Ali Koç verecek ama Emre Belözoğlu'nun da fikri belirleyici olacak burada. Salgın öncesi plan yeni hocanın yeni sezonda gelmesi yönündeydi. O planda değişiklik olabilir. Kalan 8 haftayı hazırlık süreci gibi geçirmek düşünülüyor. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!