comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bjelica mı, Erol Bulut mu? Fenerbahçe yönetiminin düşüncesi

10 Mayıs 2020, Pazar 16:24
Bjelica mı, Erol Bulut mu? Fenerbahçe yönetiminin düşüncesi

Fenerbahçe'de teknik direktör Nenad Bjelica konuşulurken, yönetimde ibrenin yeniden Erol Bulut'a döndüğü ortaya çıktı.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in başlangıç tarihinin açıklanmasıyla teknik direktör arayışlarını hızlandırdı. Nenad Bjelica ismi gündeme gelirken, FutbolArena TV'ye konuşan Milliyet Gazetesi muhabiri Senad Ok, ibrenin yeniden Erol Bulut'a döndüğünü söyledi.
 

Erol Bulut, Fenerbahçe teknik direktörü olacak mı?


Fenerbahçe'deki teknik direktör planlarını aktaran Senad Ok, "Fenerbahçe'de ibre Erol Bulut'a dönmeye başladı" dedi. Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Erol Bulut, yönetimin belirlediği avantajlara Fenerbahçe'ye bir adım daha yaklaştı.

"SON KARARI ALİ KOÇ VERECEK"
Nenad Bjelica'daki problemlere değinen Senad Ok, "Bjelica'nın mali anlamda ve ligi tanımaması dezavantaj. Başka adaylar da var tabi. Ancak benim edindiğim izlenim, yönetimdeki tabloya göre Erol Bulut'la sonuçlanacağı yönünde. Son kararı Ali Koç verecek." ifadelerini kullandı.

"HASAN ALİ KALDIRIM'IN SUÇU NE?"

Fenerbahçe'deki sol bek transferi gündemini yorumlayan Senad Ok, ""Hasan Ali'nin suçu ne? Daha iyisini alamadın. Hasan Ali sakatlık yaşadı ve tam iyileşmeden döndü. Allah korusun tekrar sakatlansaydı futbol hayatı riske girerdi. Bunları bilmeden insanlar sallıyor." diye konuştu.

"EN GÜZEL AÇIKLAMAYI FENERBAHÇE YAPTI"

Süper Lig tartışmaları hakkında konuşan Senad Ok, "Ligi başlatmak için zorlayan ülkeler var. İtalya en büyük travmayı yaşıyor. Buna rağmen ligleri oynatmak için her şeyi yapıyor. Tamam TFF'nin yanlış kararları oldu ama şu anki durum farklı. Şahsen en beğendiğim açıklama Fenerbahçe'nin. Herkesin haklı kaygıları var ve sorulması gereken sorular soruldu. En sonunda yetkililerin alacağı karara saygı duyulacağı belirtildi. Çok güzel bir açıklamaydı. Konu burada Nihat Özdemir değil. Birçok ülke çıkış noktası bulamıyor. Sıfır riskte futbol oynama ihtimali yok. Peki aşı bulunana kadar Nihat Özdemir futbolu durduruyorum derse tepkiler ne olur? Ortak görüş ve referans önemli." dedi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"