comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bjelica açıkladı! "Ali Koç'la 3 kez görüştüm"

13 Mayıs 2020, Çarşamba 12:47
Bjelica açıkladı!

Fenerbahçe'nin ilgilendiği Nenad Bjelica, Hırvat basınına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de teknik direktör konusunda gündemde olan Nenad Bjelica, Hırvat basınına dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe ile 3 kez görüştüğünü belirten Bjelica, henüz anlaşma sağlamadıklarını ifade etti. Sportske Novasti'ye konuşan Hırvat teknik adamın açıklamaları şu şekilde:

"FNERBAHÇE İLE HENÜZ ANLAŞMADIK"
"Fenerbahçe ile konuştuğumuzu söyleyebilirim. Görüşmeler yapıyoruz ama henüz anlaşmadık. Türk basınında çıkan ve daha sonra Hırvat medyasına da yansıyan haberlerin %95'i gerçek değil."

"ALİ KOÇ'LA 3 KEZ GÖRÜŞTÜK"

"Fenerbahçe, 30 milyon taraftarı olan büyük bir kulüp ve her teknik direktör için büyük bir meydan okuma ama şu ana kadar bir anlaşma yok. Olacak mı bilmiyorum. Türkiye'nin en güçlü insanlarından biri olan Başkan Ali Koç ile 3 kez görüşme yaptım. İlk ikisi bilgilendirici görüşmelerdi, üçüncü görüşmede şartlar hakkında konuştuk ama henüz anlaşma sağlamadık. Şu anda diğer tüm teklifleri bir kenara koydum, çünkü Fenerbahçe benimle ilgilenen en büyük kulüp. Gidişata göre diğer teklifleri değerlendirmeye alabilirim."

"FENERBAHÇE İLE HENÜZ MADDİ KONULARDA ANLAŞMADIK"

"Dinamo'da oyuncuların çoğu üst seviyeye çıktı. Fakat kendimle birlikte kesin olarak götüreceğim bir oyuncu yok. Bu konuda Fenerbahçe ile konuşmadık. Çünkü henüz anlaşma sağlamış değiliz."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!