comScore
bilyoner

Fenerbahçe Fenerbahçe

Biglia açıklaması! 'Fenerbahçe ve Trabzonspor'

31 Mayıs 2021, Pazartesi 17:47
Biglia açıklaması! 'Fenerbahçe ve Trabzonspor'

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Biglia transferi hakkında konuştu. 

FutbolArena - Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, A Spor'a konuk oldu ve transfer gündemi hakkında açıklamalarda bulundu. 

"BIGLIA TÜRKİYE'NİN EN İYİ ORTA SAHA OYUNCUSU ŞU ANDA"
Biglia'nın teklif alması çok normal. 32 yaşında 18 milyon euro'ya Milan'a transfer oldu. Oyuncunun yaşlısı genci olmaz. İyisi kötüsü olur. Biglia'yı satmak için almadım tabii. Bizde durmak istediği sürece durur. Onun için para planım yok. Ben şun biliyorum. Şu anda Türkiye'nin tartışmasız açık ara en iyi orta saha oyuncusu. Beşiktaş'ta Atiba ve kaç yaşında, Beşiktaş'ın en önemli oyuncusu. Bize karşı oynamadığı zaman seviniyoruz. Burak, Lille'de şampiyon oldu. 

"FENERBAHÇE VE TRABZONSPOR İLE GÖRÜŞTÜK"

Biglia'yı mutlu ederiz inşallah. Elimizde durur. Fenerbahçe ve Trabzonspor illa bu oyuncuyu çok istiyoruz şeklinde olmadı. Trabzonspor da teklifi yaptı. Fenerbahçe de sordu ama o kadar. Onun haricinde bir şey olmadı. 

"NDAO SANIRIM YURT DIŞINA GİDECEK"

Ndao sanırım bu sene gidecek. Yurt dışına gidecek gibi görünüyor. 

"GÜVEN SORUNUNU BÜYÜK KULÜPLERİMİZ YARATIYOR"

Güven sorunu var. Güven sorununu kim yaratıyor? Fatih Karagümrük mü? Karabükspor mu? Denizlispor mu? Güven sorununu bizim büyük kulüplerimiz yaratıyor. Onlar şöyle bakıyor. Biz yarışıyoruz. Onlar yarışsın diye biz varız. Mecburen birileriyle oynayacaklar. Onlara yapılmış bir şey, yapılmamış bir şey. Programda bir taç pozisyonunu 2.5 saat konuşuyorlar. İnsanda biraz utanma olur. Baskı altına ben mi alıyorum hakemleri? Benim öyle gücüm yok. Öncelikle şunu bilmemiz lazım. Bizim bir ligimiz var. Bu ligimiz değerli. Adaletsizlikten beslenmek istiyor olmamız anormal olandır. Son haftalarda yapılan konuşmalara bakın. Her iş bittikten sonra yapılan konuşmalara da bakın. İş bittikten sonra medeni. Ondan önce ne namus, ne haysiyet bıraktılar. 

"BEŞİKTAŞ MAÇINDAN ÖNCE YAŞANANLAR"

Beşiktaş maçından önce oyuncularım 20 bin euro prim almış. Allah belanı versin, anamız, avradımız kaldı. Bunları diyen Beşiktaşlılara hakkımı helal ediyorm ama bu algıyı oluşturanlara hakkımı helal etmiyorum. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!