comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Beyazıt Öztürk Aykut Kocaman mı? Valbuena mı? sorusuna bakın ne dedi

22 Şubat 2018, Perşembe 20:24
Beyazıt Öztürk Aykut Kocaman mı? Valbuena mı? sorusuna bakın ne dedi

Fenerbahçe taraftarı olan Beyazıt Öztürk, Mehmet Demirkol ile Irmak Kazuk'un sunduğu Ciddiyetten Uzak programının konuğu oldu. 

FutbolArena - Ünlü şovmen ve oyuncu Beyazıt Öztürk, Youtube'da Mehmet Demirkol ile Irmak Kazuk'un sunduğu Ciddiyeten Uzak programına konuk oldu. Fenerbahçe tarafftarı olan Beyazıt Öztürk bu sezon takımın performansını yorumlarken, Aykut Kocaman ile Valbuena arasında da kendi görüşlerini dile getirdi. 


Mehmet Demirkol - Irmak Kazuk Ciddiyetten Uzak 3. Bölüm (Beyazıt Öztürk)


Mehmet Demirkol ile Irmak Kazuk'un Youtube üzerinden sundukları Ciddiyetten Uzak programının 3. bölüm konuğu Beyazıt Öztürk oldu. Fenerbahçe taraftarı olan Beyazıt Öztürk ile keyifli bir sohbet gerçekleşti. 

"VALBUENA MI? AYKUT KOCAMAN MI?"
Valbuena ve Aykut Kocaman ben de tüm Fenerbahçeliler gibi kararsızım. Valbuena bir maç iyi oynuyor. Bütün spor yazarları Valbuena oynamalı diyor. Şimdi bakıyorum herkes Aykut Kocaman'ın oyunu bu ve haklı diyor. Her şey çabuk değiştiği için Fenerbahçe muallak bir yerde. Şunu söyleyebilirim ki, Fenerbahçe başarılı gidiyor ama oynadığı futboldan ben keyif almıyorum. 

"SANKİ ZAR ZOR KAZANIYORMUŞUZ GİBİ AMA..."

"Fenerbahçe bu sene ilginç. Zar zor kazanıyormuşuz gibi geliyor ama çaktırmadan gidiyoruz. Baya da gollü bir takımız ama bana atamıyoruz gibi geliyor."

"VESELİNOVİC, PARREİRA VE ZİCO DÖNEMİNİ ÇOK SEVMİŞTİM"

Fenerbahçe kendi futbolcularından teknik direktör olarak çıkaramadı çok fazla. Benim seyrederken keyif aldığım Veselinovic dönemi vardı. O dönemin futbolcuları benim için kahramandı. Parreira ve Zico dönemini çok sevmiştim. 

Beyazıt Öztürk programın devamında Hasan Ali Kaldırım mı yoksa İsmail Köybaşı mı? sorusuna esprili bir şekilde yaklaşarak "İkisini de kırmak istemiyorum. Alper Potuk yanıtını verdi." 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.