comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Beşiktaş'tan Oğuzhan Özyakup için Fenerbahçe açıklaması

12 Ekim 2017, Perşembe 17:06
Beşiktaş'tan Oğuzhan Özyakup için Fenerbahçe açıklaması

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Oğuzhan Özyakup hakkında konuştu.

FutbolArena - Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, sezon sonu sözleşmesi bitecek olan siyah beyazlı takımın kaptanı Oğuzhan Özyakup hakkında, Hürriyet Gazetesi'ne önemli açıklamada buludu. Fenerbahçe'nin Oğuzhan Özyakup'a transfer teklifinde bulunabileceğinin hatırlatılması üzerine Ahmet Nur Çebi ilginç ifadeler kullandı.


Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesi yenilenecek mi?


Sezon sonunda serbest kalacak olan ve henüz sözleşme imzalanmayan Oğuzhan Özyakup hakkında konuşan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, kaptanlarının takımlarında kalacağını belirtti.

Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçe'nin rövanş alma adına Oğuzhan Özyakup'a transfer teklifi yapabileceğinin hatırlatılması üzerine şu ifadeleri kullandı;
''İHYİYACI OLAN TALİP OLABİLİR''

"Rövanş almak çok ilginç bir cümle. Bu isteğin çok abesle iştigal olduğunu düşünüyorum. Ben rövanş almak için işime gelmeyecek bir futbolcuyu transfer etmeyeceğim. Kulüplerin maddi sıkıntıları ortada. Öbür taraftan Oğuzhan'a ihtiyacı olan bir kulüp gelip talip olabilir. Oğuzhan serbest mi, serbest; ama ben buna milyonda bir bile ihtimal vermiyorum. Oğuzhan Beşiktaş'ın çocuğudur. Başkanıyla oturup konusunu çözüp yoluna devam edecektir. Benim görüşüm bu."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!