comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Beşiktaşlı Oğuzhan'a İlker Yağcıoğlu'ndan destek: "Birileri mi söyledi yoksa?"

26 Ağustos 2017, Cumartesi 23:01
Beşiktaşlı Oğuzhan'a İlker Yağcıoğlu'ndan destek:

Beşiktaşlı futbolcu ve takım kaptanı Oğuzhan Özyakup'un milli takıma alınmamasının yankıları sürüyor. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın kaptanı Oğuzhan Özyakup'un milli takıma alınmaması kamuoyunda büyük tartışma yaratırken, yıldız futbolcu Bursaspor maçının ardından yaptığı açıklamada Lucescu ile geçtiğimiz günlerde tanıştığını ve kendisine "Kampta görüşürüz." dediğini söyledi. Oğuzhan'ın bu açıklamasının ardından A Spor'da İlker Yağcıoğlu gündem yaratacak yorumlarda bulundu. 


Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup neden milli takıma alınmadı?


Beşiktaş'ın takım kaptanı Oğuzhan Özyakup, A Milli takımın Eylül ayında Ukrayna ve Hırvatistan ile oynayacağı maçların kadrosuna alınmadı. Yıldız futbolcu Lucescu'nun kendisine "Kampta görüşürüz." şeklindeki açıklamasının ardından A Spor'da İlker Yağcıoğlu şu ifadeleri kullandı:

"Oğuzhan tamam eski formunda olmayabilir ama bu çocuk düzenli olarak Beşiktaş'ta 3 haftadır oynuyor ve takım kaptanı. O mevkide yer alanlardan kendi takımında oynamayanlar var. Aklım mantığım almıyor yani. Hele bir de şimdi açıklamasını duyduktan sonra düşünüyorum. Lucescu bu çocuğa kampta görüşürüz dedikten sonra milli takıma almıyorsa birileri mi müdahale edip de alma dedi. Federasyondan birileri mi? İnsanın aklına bu sorular geliyor." 
 

Beşiktaş'ta Oğuzhan'dan milli takım açıklaması


Beşiktaş'ın takım kaptanı Oğuzhan Özyakup, Bursaspor maçının ardından milli takıma alınmamasıyla ilgili son derece flaş açıklamalarda bulundu. 
Yıldız futbolcu, "Milli takım hocasıyla yaptığımız konuşmada bana kampta görüşürüz demişti. İnsan başka şeyler arıyor arkasında. Tabi kırgın değilim ama üzüldüm. Beklemiyordum bu kararı. Milli takıma çağrılmadığım için üzüldüm. Hepimiz ülkemizi seviyoruz ve milli forma her futbolcunun hayali. Daha çok çalışıp yeniden milli takıma çağrılmak istiyorum. Her karara saygım sonsuz ama beklemediğim bir durum oldu." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.