comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Berke Özer'in menajeri FutbolArena'ya konuştu: "Yeni takımı"

20 Temmuz 2019, Cumartesi 00:49
Berke Özer'in menajeri FutbolArena'ya konuştu:

Fenerbahçe'de Berke Özer'in kiralanması için karar verilirken, genç kalecinin ve aynı zamanda Barış Alıcı'nın menajerliğini yapan Ömer Uzun FutbolArena'ya konuştu. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçeli futbolcular Berke Özer ve Barış Alıcı'nın menajerliğini yapan Ömer Uzun, FutbolArenaTV Transfer Arenası programı canlı yayına bağlanarak son gelişmeleri aktardı. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Berke ve Barış Alıcı Fenerbahçe'den ayrılıyor mu?


MENAJERİ ÖMER UZUN: "BERKE İÇİN YURT DIŞINI DÜŞÜNÜYORUZ"

Hocamız Ersun Yanal maç oynamasının daha iyi olacağını düşündü. Biz de daha çok Avrupa'yı tercih edeceğimizi söyledik. Öyle bir arayışa giriştik. Sonuç itibariyle oyuncularla ilgili talepler geliyor. Kısa bir süre önce Fransa ve İspanya 2. Ligleri'nden olsun... Kalecinin durumu oyunculardan farklı. Orta saha oyuncusu oyuna kısa süre gelebilir ama kalecide bir durum yok. Kalecinin transfer olması, hem oynaması kolay değil. Bu yüzden ciddi görüşmeler yaptık. Bunun sonucunda da Berke ile kiralık opsiyonu var. 
"TEKNİK OLARAK ALINMIŞ BİR KARAR"

Ali Koç'un başkan seçilmesiyle birlikte genç oyunculara yatırım yapıldı. Tabi çok zor bir sezon geçti Fenerbahçe'de. Sonucunda teknik olarak alınmış bir karar. Buna saygı duyuyoruz. Bir taraftan da oyuncularla ilgili kariyer planları doğrultusunda bir takım hamleler yapıyoruz. Türkiye Ligi, Avrupa'da en yaşlı lig. Genç oyuncuların süre alması çok kolay değil. Hangi mevkide olursa olsun. Oynamalarına yönelik, teknik olarak da böyle bir karar verince elimizden geleni yapıyoruz. Westerlo ismi konuşuluyor zaten. Kısa bir zaman içinde netleşebilir. 

"BARIŞ ALICI İÇİN HENÜZ KESİNLEŞEN DURUM YOK"

Barış'la ilgili henüz kesin bir şey yok. Barış biliyorsunuz geçen sezon geldi Fenerbahçe'ye. İnişli çıkışlı grafik yaşadı ve sonrasında Malatya dönemi var. İyi bir süre aldı. Takım da zor bir sezon geçirdi tabi. 97-98 doğumlu oynayan oyuncusu sayısı çok az. Ben ilk seneye göre Barış'ın başarılı olduğunu düşünüyorum. Sonuç itibariyle şu anda Fenerbahçe'de devam ediyor. Teklifler var tabi ama şu anda kesinleşen durum yok. Şu anda Barış, Fenerbahçe kampında. Kadro planlamasına göre hareket edeceğiz. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"