comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Berke Özer: 'Juventus ve Manchester City teklif yapmıştı'

26 Ağustos 2022, Cuma 02:15
Berke Özer: 'Juventus ve Manchester City teklif yapmıştı'

Berke Özer, "Fenerbahçe'ye transfer olduğumda Juventus ve Manchester City'nin teklifi vardı. Ancak asla pişman değişim. Çünkü doğduğumdan beri ben Fenerbahçeliyim." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'den ayrılan kaleci Berke Özer, transfer süreci ve geçmiş döneme dair açıklamalarda bulundu. 

A Spor'a konuk olan Berke Özer, Fenerbahçe'ye transfer olduğu dönemde Manchester City ve Juventus'un teklif yaptığını söyledi. 
Berke Özer, "Fenerbahçe'ye transfer olduğum dönemde Manchester City ve Juventus teklif yapmıştı. Juventus temsilcileri maça gelmişti hatta. Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Başkanımız Ali Koç, Altınordu'ya proje sunmuştu. Böyle bir karar vermiştik. Öyle bir serüven başlamıştı. Çok objektif olamıyorum. Doğduğumdan beri Fenerbahçeliyim. İlk teklif geldiği zaman kalbim hep Fenerbahçe'den yana. Asla pişmanlığım yok. İyi ki o günleri yaşamışım. Galatasaray derbisi yaşamışım. O formayı giydim." dedi. 

"FENERBAHÇE'DEN AYRILMAK ÇOK ZOR BİR KARARDI"

Fenerbahçe'den ayrılmak çok zor bir karardı. Üzüldüm. Zor anlar yaşadım. Başkanımız Ali Koç'un çok büyük destekleri oldu. Tekrardan teşekkür ediyorum. Kolay bir karar değildi. Benim gibi fanatik Fenerbahçeli olan biri için. Kariyerim için, gelişebilmem için böyle bir karar almamız gerekiyordu. 

DELE ALLI TRANSFER SORUSUNA YANIT

"Haddimize değil ama Pjanic'ten sonra risk. Tabii dünya yıldızları gelsin. Ancak Ümraniyespor'a kiralanan Kartal, çok yetenekli. 1 sezon Kartal ile oynayıp belki 15-20M€ kazanmak mı? Bir sezonu kurtarmak mı? Kartal Yılmaz'ı da tanıyorum ve çok yetenekli bir oyuncu gerçekten. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!