comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Benzia'nın yeni takımı! Kiralama teklifi yaptılar

15 Temmuz 2019, Pazartesi 20:43
Benzia'nın yeni takımı! Kiralama teklifi yaptılar

Fenerbahçe'de geçen sezon bekleneni veremeyince kadro dışı bırakılan Benzia, yeni sezonda Lille'in kadrosunda da düşünülmüyor. Cezayirli futbolcuyu ise Olympiakos transfer etmek istiyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin geçen sezon büyük umutlarla kiraladığı fakat beklenen performansı sergileyemedikten sonra kadro dışı bıraktığı Benzia, sezon sonunda yeniden Lille'e döndü. Lille'de de yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Benzia, Olympiakos yolunda. 

Temmuz başından bu yana Lille'de genç takımla antrenmanlara çıkan Benzia'nın yeniden yurt dışına çıkma ihtimali söz konusu. Olympiakos'un, Benzia'yı satın alma opsiyonuyla birlikte kiralamak istediği öğrenildi. Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Valbuena'yı kadrosuna katan Olympiakos, Benzia için de girişimlerini sürdürüyor. 

 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Benzia Fenerbahçe'de neden kadro dışı bırakılmıştı?


Benzia geçen sezonun ikinci yarısında Fenerbahçe'de TFF'ye bildirilen 28 kişilik kadroda yer almamıştı. O bölgede fazla alternatif olmasının yanı sıra, Benzia'nın tavırları ve oyundan alındığı zaman gösterdiği tepkilerin ardından teknik heyet bu yönde bir karar almıştı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArana Haber Turu (5 Aralık 2019)