comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Benzia'nın menajerinden Fenerbahçe açıklaması

05 Şubat 2019, Salı 17:58
Benzia'nın menajerinden Fenerbahçe açıklaması

Fenerbahçeli futbolcu Benzia'nın menajeri Djibril Niang, Cezayirli futbolcunun TFF'ye bildirilen 28 kişilik kadroya alınmamasıyla ilgili konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de TFF'ye bildirilen 28 kişilik kadroda yer almayan Benzia'nın geleceğiyle ilgili menajerinden açıklama geldi. Benzia Fenerbahçe'den ayrılıyor mu?

Benzia'nın menajeri Djibril Niang, Haber Global'e Cezayirli futbolcunun geleceğiyle konuştu. Benzia'nın Haziran'a kadar Fenerbahçe'de olduğunu söyleyen Niang şu ifadeleri kullandı:
"Karar alındı ve bu aşamadan sonra yapacak bir şey yok. Benzia, Haziran'a kadar Fenerbahçe'de. Sezon bitince Lile'e dönecek. Bu süreçte Fenerbahçe'de çalışmalarını sürdürecek. Bizim tarafımıza gelecek sezon olmayacağımızı ilettiler." 
 

Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe'nin Süper Lig kadrosunda kimler var?


Fenerbahçe'de TFF'ye bildirilen 28 kişilik kadroda Yassine Benzia yer almadı. Teknik direktör Ersun Yanal'ın kadroya almayacağı iddia edilen Şener Özbayraklı ise kadroda yer aldı. 

BENZIA NEDEN ALINMADI?

FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Benzia'nın kadroda yer almama nedenlerinin başında orta sahada çok fazla alternatifin yer alması. Ayrıca Benzia'nın tavırları ve oyundan alındığı zaman gösterdiği tepki teknik heyetin bu yönde bir karar almasına neden oldu. Benzia'nın yedek kaldığı zaman sorun çıkarabileceği ve takımın huzurunu bozabileceği gerekçesiyle kadroya alınmadığı öğrenildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)