comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Benzia maç sonundaki hareketiyle alkış topladı

01 Şubat 2019, Cuma 23:53
Benzia maç sonundaki hareketiyle alkış topladı

Fenerbahçe - Göztepe maçından sonra sarı lacivertli taraftarlar ile ilginç bir olay yaşayan Yassine Benzia, düşünceli tavırlarıyla alkış topladı.

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında konuk ettiği Göztepe'yi 2-0 mağlup etti. Fenerbahçe'nin yıldızı Yassine Benzia'nın maç sonunda bir taraftar ile yaşadığı olay alkış topladı. Twitter'da FotoTTArena hesabını kullanan muhabir Uğur Şenpire, Benzia olayını ayrıntıları ile paylaştı.
 

Fenerbahçe - Göztepe maçında Benzia forma olayı


Muhabir Uğur Şenpire, Fenerbahçe - Göztepe maçından sonra Benzia'nın yaşadığı olayı şöyle anlattı:

"Çok da sık karşılaşmadığımız bir olaya şahit oldum Kadıköy'de bu akşam. Benzia oyundan çıkarken bir kısım taraftar ıslıkladı yine. Maç öncesi ısınma sırasında Benzia, kale arkasında bir taraftarın kendinden forma istemesi üzerine “Tamam, maçtan sonra” şeklinde bir işaret yaptı."
"BENZİA FORMAYI VERDİ AMA..."

"Maç bitti. Bütün futbolcular içeri girerken Benzia kale arkasına geldi, bakındı, maç öncesi söz verdiği taraftara benzettiği birine, o taraftarın da “bendim” demesi üzerine formasını montunun altından çıkarıp verdi fakat tam dönerken fark etti ki aslında söz verdiği taraftar, formasını az önce verdiği değil, başka biriydi. O taraftarın üzgün halini görünce “Bekle, şimdi içeri gidip, geri geleceğim” dedi. Normalde oyundan çıkarken ıslıklanan bir oyuncunun bu ilk hareketi bile yapması büyük jestti. “Acaba gelecek mi” dedim"

"KOŞARAK ELİNDE FORMAYLA GERİ GELDİ"

"Gitti. 2-3 dakika sonra koşarak elinde başka bir formayla geldi. Maç öncesi söz verdiği taraftarı bu sefer buldu ve formasını teslim etti. Büyük kulüplerde oynayan futbolculardan görmeye pek de alışkın olmadığımız bu hareketi hem de ıslıklarla oyundan çıktıktan sonra takdire şayandı"

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)