comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Benzema'dan kendisine zeytin dalı uzatan Valbuena'ya sert yanıt

19 Mart 2018, Pazartesi 13:52

Fenerbahçe'nin Fransız oyuncusu Matiehu Valbuena, önceki gün verdiği röportajda Benzema'yı gördüğü takdirde elini sıkabileceğini söylemişti. Real Madrid'in yıldızı ise bu yoruma sert bir yaklaşımda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçeli oyuncu Mathieu Valbuena ile Karim Benzema arasında 2015 yılında yaşanan seks kasedi ile ilgili yeni bir iletişim olmaya başladı.

Fransa Milli Takımı'ndan arkadaşı Valbuena'ya seks kasedi ile santaj yaptığı suçlamasıyla dün Paris'te gözaltına alınan Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı bu suçlamayı kabul etmişti.
 

Karim Benzema'nın Valbuena'ya verdiği cevap


Önceki gün Fransız basınına açıklamalarda bulunanan Mathieu Valbuena olayın üzerindne çok zaman geçtiğini ve Karim Benzema'ya karşı sert bir tavrının kalmadığını belirtmişti.
Valbuena, kendisine seks kasediyle şantaj yapan Benzema'yla ilgili de ses getirecek bir açıklama yaparak, Yıldız futbolcu, "Yarın karşılaşsak elini sıkarım. Kendisiyle sorunum yok." ifadelerini kullandı. Karim Benzema ise instagram hesabından bu konuyla ilgili, "Sen kendi elini tut" yanıtını verdi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.