comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

beIN Sports'tan açıklama! "Fenerbahçe, Türk futbolu"

19 Ocak 2021, Salı 18:59
beIN Sports'tan açıklama!

beIN Sports'tan yazılı açıklama. Digiturk Grup Başkanı Rashed Al Marri, kamuoyuyla bir açıklama paylaştı. 

FutbolArena - beIN Sports'tan açıklama! Digiturk Sorumlu Grup Başkanı Rashed Al Marri, yazılı bir açıklama yayınladı. 

Digiturk Sorumlu Grup Başkanı Rashed Al-Marri
beIN Sports'un tarafsızlığını sorgulayan, çalışanlarımızı hedef gösteren açıklamalar ve aleyhimize yürütülen kampanyalar, bu yönde yorum yapanlar da dahil olmak üzere, Türk futbolunun tüm paydaşlarına zarar vermektedir. Bu saldırıların sona ermesini ve tansiyonun daha fazla yükselmemesini temenni ediyoruz. 

43 ülkede faaliyet gösteren ve yüzlerce lig, takım ve organizasyonla oldukça iyi ilişkiler kurmuş, küreysel sporun önde gelen yayıncılarından biri olarak spor tutkusunu, tamamen tarafsız bir yaklaşımla, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca sporsevere ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Her gün hizmet kalitemizi geliştirmeye odakalnıyoruz. Hata yaptığımızda özür dilemeyi erdem sayıyor ve bundan ders çıkarmaya önem veriyoruz. Herhangi bir ülkede herhangi bir kulüp lehinde veya aleyhinde gizli gündemimiz olmamıştır. Digiturk için de tek odak noktamız, Türk futbolunun yurtiçi ve yurt dışındaki bilinirliğine, gelişimine ve büyümesine katkı sağlamak üzere yatırıma devam etmektir. 

"Türk futbolunun en köklü ve en değerli camialarından biri olan Fenerbahçe ve tüm Süper Lig kulüpleriyle, her başarılı spor liginin temelini oluşturan karşılıklı iyi niyet, güven ve yapıcı geri bildirimlere dayalı çok daha güçlü bir ilişki kurmayı ümit ediyoruz.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"