comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Başkan açıkladı! İşte Vedat Muriqi'i isteyen kulüpler

06 Mayıs 2020, Çarşamba 23:29
Başkan açıkladı! İşte Vedat Muriqi'i isteyen kulüpler

Fenerbahçeli futbolcu Vedat Muriqi'i Avrupa'da transfer etmek isteyen kulüpleri Kosova Futbol Federasyonu Başkanı Ademi açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Kosova Futbol Federasyonu Başkanı Agim Ademi, Vedat Muriqi geleceğiyle ilgili ve en önemlisi golcü futbolcuyu isteyen, takip eden futbolcuları açıkladı. 

Agim Ademi İtalyan basınına yaptığı açıklamada, "Tottenham, Vedat Muriqi'i ciddi şekilde istiyor. Ayrıca Tottenham dışında İtalya'da, Vedat Muriqi'e talip olan kulüpler de var ve İtalyan kulüplerinin de Vedat Muriqi transferinde güçlü planları var." diye konuştu. 
Kosova Futbol Federasyonu Başkanı Agim Ademi, "Tottenham, Vedat Muriqi için Fenerbahçe'nin istediği parayı ödemeye hazırdı. Hala daha güçlü bir şekilde gelecek dönemde Vedat Muriqi'i istiyorlar." ifadelerini kullandı. 

NAPOLİ İDDİALARI

Agim Ademi'nin, "İtalya'da Vedat Muriqi ile ilgilenen ciddi kulüpler var." açıklamaları üzerine İtalyan basını en güçlü aday olarak Napoli'yi gösterdi. 
 

Vedat Muriqi Fenerbahçe'de kaç gol attı?


Vedat Muriqi bu sezon Fenerbahçe formasıyla ligde oynadığı 25 maçta 13 gol attı ve 5 asist yaptı. Kosovalı futbolcu tüm kulvarlarda 28 maçta 15 gol, 6 asistlik performans sergiledi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"