comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Başakşehir'in yeni teknik direktörü Aykut Kocaman

29 Ocak 2021, Cuma 23:38
Başakşehir'in yeni teknik direktörü Aykut Kocaman

Medipol Başakşehir teknik direktör Aykut Kocaman ile prensipte anlaştı. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir, Okan Buruk ile yollarını ayırdıktan sonra Aykut Kocaman ile prensipte anlaştı. Resmi anlaşmanın hafta sonu gerçekleşmesi bekleniyor. 

TRT Spor'un haberine göre, Başakşehir kulübü teknik direktör Aykut Kocaman ile prensip anlaşmasına vardı. Hafta sonu Göksel Gümüşdağ ve Aykut Kocaman'ın görüşmesinden sonra resmi anlaşmanın tamamlanması ve kamuyouna açıklama yapılması bekleniyor. 
BAŞAKŞEHİR'DEN OKAN BURUK AÇIKLAMASI

Futbol takımımızın 2019-2020 sezonu başından bu yana teknik direktörlüğünü yapan ve Süper Lig tarihinin 6. şampiyonu olmamızda büyük pay sahibi olan Okan Buruk ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırma kararı alınmıştır.


Kulübümüze imza attığı ilk gün hedefini ‘şampiyonluk' olarak belirleyen ve bu hedef doğrultusunda var gücüyle çalışan Okan Buruk, turuncu-lacivertli armamız altında teknik direktörlük kariyerindeki ilk Süper Lig şampiyonluğunu yaşayarak adını Türk futbol tarihine altın harflerle yazdırmış, Avrupa'da takımımıza oynattığı cesur ve başarılı futbolla da tüm Türkiye'yi gururlandırmıştır.

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü'nde ‘şampiyon takımın şampiyon teknik direktörü' olan Okan Buruk her zaman özel olarak anılacaktır.

Futbolculuğu döneminde saha içerisinde göstermiş olduğu hırslı karakterini teknik direktörlük döneminde olgunluğuyla birleştiren, profesyonelliği ve güçlü iletişimiyle de tüm spor kamuoyunun takdirini toplayan Okan Buruk ve ekibine kulübümüze yaşattıkları unutulmaz anılar ve vermiş oldukları emekler için teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"