comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bağış Erten: ''Fenerbahçe'de baş sorumlu Aziz Yıldırım''

08 Kasım 2017, Çarşamba 11:11
Bağış Erten: ''Fenerbahçe'de baş sorumlu Aziz Yıldırım''

Cumhuriyet Gazetesi yazarlarından Bağış Erten, Fenerbahçe'de yaşanan krizin baş sorumlusu olarak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı gösterdi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Osmanlıspor karşılaşması sonrasında istifa sinyalleri veren teknik direktör Aykut Kocaman, bu kararından yöneticilerden Ali Yıldırım tarafından döndürülsede tartışmalar devam ediyor. Spor yorumcusu Bağış Erten bu konuda çarpıcı ifadeler kullandı.


Bağış Erten'den Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım yorumu


Cumhuriyet Gazetesi yazarlarından spor yorumcusu Bağış Erten, Fenerbahçe'de yaşanan krizi yorumladı. Bağış Erten, sarı lacivertli taraftarların sadece yaşanan skorlardan dolayı umutsuz olmadığını belirtirken, Fenerbahçe'de yaşanan bu sürecin tüm sorumlusu olarak Başkan Aziz Yıldırım'ı işaret etti. 

''BAŞ SORUMLU AZİZ YILDIRIM''
"Söz konusu Fenerbahçe ise ya kriz vardır ya şenlik. Şampiyonluk dışında her şeyin eksik sayıldığı bir camiada karne hep buna göre dağıtılır. Oysa bu sefer sorun sadece bundan ibaret değil. Bugün Fenerbahçe kamuoyunun şikâyet ettiği şey sadece kaybedilen puanlar değil artık. Belki de ilk defa daha büyük bir resimden dertliler. Bu büyük resmin baş sorumlusu da Aziz Yıldırım.''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)