comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'ın Ziraat Türkiye Kupası kabusu

11 Mayıs 2018, Cuma 00:52
Aziz Yıldırım'ın Ziraat Türkiye Kupası kabusu

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım son dönemlerde sarı lacivertli kulüp ile kupada girip kaybettiği finallerle dikkat çekiyor.

FutbolArena Detay - Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası Final müsabakası kapsamında karşı karşıya geldiği Akhisarspor'a 3-2'lik ile mağlup oldu ve rakibine boyun eğdi.

Mücadeleyi TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile birlikte izleyen ve daha sonrasında locaya geçen Aziz Yıldırım sarı lacivertli kulübün başkanıyken bir finali daha kaybetti. Fenerbahçe, Başkan Aziz Yıldırım döneminde Türkiye Kupası'nda oynadığı 9 finalin 7'sini kaybetti.


Aziz Yıldırım'dan Akhisarspor maçı totemi


Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası Final müsabakası kapsamında Diyarbakır'da Akhisarspor ile mücadele ediyor. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım mücadelenin ikinci yarısında totem yaptı.
Akhisarspor karşısında ilk yarıyı 1-0 yenik kapatan Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım ilk yarıda TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in yanında izlediği koltuktan kalkarak locaya yöneldi ve mücadeyeyi ayakta izlemeye devam etti.Aziz Yıldırım'ın yerinin değiştirmesinden sonra sarı lacivertli ekip Fernandao'nun golü ile durumu 1-1'e getirdi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"