comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'ın seçim kozu Arjen Robben

24 Mart 2018, Cumartesi 09:23

Fenerbahçe'de başkan adaylarından Ali Koç ile Mayıs ayında yarışacak olan Aziz Yıldırım camiaya seçim öncesinde Arjen Robben transferi müjdesi vermek istiyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'de 2018 Mayıs ayında Ali Koç ile sıkı bir başkanlık yarışına girecek olan Aziz Yıldırım camiaya seçim kozu olarak Bayern Münih'in Dünyaca ünlü süperstarı Arjen Robben'i sunacak. Aziz Yıldırım, Arjen Robben transferi için girişmlere başlanmasının talimatını verdi.


Fenerbahçe'den son dakika Arjen Robben transferi bombası


Fotomaç Gazetesi'nin iddiasına göre, 3 Haziran'daki seçime güçlü girmek isteyen Yıldırım finansal fira play'i de düşünerek sözleşmesi bitecek dünya yıldızlarının peşine düştü. İlk hedef Bayern'li yıldız. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 3 Haziran'da Ali Koç ile yarışacağı kongre öncesinde elini güçlendirmek için transfer hamlelerine şimdiden başladı. UEFA ile yapılan finansal fair play anlaşmasını da gözeterek sözleşmesi sona erecek dünya yıldızlarının peşine düşen Yıldırım'ın, bu transferleri seçim öncesinde açıklaması bekleniyor.


Arjen Robben, Beşiktaş maçında ne yaptı?


Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu mücadelesi kapsamında Allianz Arena'da oynanan Beşiktaş maçında James Rodrigues'in sakatlığı sonrasında oyuna giren Arjan Robben girdikten sonra takımı adına gol ya da asist üretemese de golle sonuçlanacak pozisyonların başlanğıçlarını yaparak başarılı bir oyun ortaya koydu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.