comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'ın olay Ersun Yanal açıklaması

03 Ekim 2018, Çarşamba 14:25
Aziz Yıldırım'ın olay Ersun Yanal açıklaması

Fenerbahçe'de taraftarların takımın başında görmek istediği Ersun Yanal ile ilgili Aziz Yıldırım'ın 2 yıl önce yaptığı açıklama akıllara geldi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in ilk 7 haftasında istediği sonuçları alamayan Fenerbahçe'de teknik direktör Phillip Cocu'nun gönderilmesine karar verildi. Milli araya kadar hollandalı çalıştırıcı ile devam etmeyi planlayan yönetim, bu süreçte teknik direktör arayışlarına başladı. Sarı lacivertlilerde taraftarların çok istediği Ersun Yanal ile ilgili de eski başkan Aziz Yıldırım'ın sözleri akıllara geldi. 
 

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın Ersun Yanal açıklaması (Nisan 2016)


Fenerbahçe'nin Eski Başkanı Aziz Yıldırım, 2016 yılında Ersun Yanal ile ilgili gündem yaratan bir açıklama yapmıştı. Yıldırım, Ersun Yanal'ın kendisinden sonra bile kulüpte çalışmaması için gücünün yettiğince müdahalede bulunacağını söylemişti. 

İŞTE O SÖZLER
"Ahlaklı olan isimler ancak bu kulüpte çalışabilir. Ahlaklı olmayanlar çalışamazlar. Ben gidene kadar da gelemez. Konuşma dahi yapmam. Fenerbahçeli olduğunu söylüyorsa Trabzon'a gitmeyecekti, Galatasaray ile flört etmeyecekti. Oturup bekleyecekti. Zaman gelecekti Fenerbahçe'nin yeni heyetleri, başkanları onunla görüşürlerdi. Ama bu saatten sonra benden sonraki başkanlar bile Ersun Yanal ile görüşürse, gücümün yettiği kadar tepki koyacağımı bütün kamuoyu bilsin."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.