comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'dan yeni yönetim listesinde köklü değişiklik

24 Ocak 2018, Çarşamba 12:13
Aziz Yıldırım'dan yeni yönetim listesinde köklü değişiklik

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım mayıs ayında yapılacak seçim öncesi çalışmalarını sürdürürken yeni oluşturacağı listede çok önemli yenilikler gerçekleştirecek.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe, Süper Lig şampiyonluğu için çaba sarfederken taraftarların en az şampiyonluk kadar önem verdiği mayıs ayındaki seçimli genel kurul öncesi mevcut başkan Aziz Yıldırım ve Ali Koç çalışmalarını sürdürüyor.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım henüz adaylığı resmi olarak açıklamasa da seçim çalışmalarını sürdürüyor. 20 yıldır kulübün başkanlığını yürüten Aziz Yıldırım kongre üyeleriyle yaptığı görüşmelerle birlikte seçim çalışmalarının startını verdi.
 

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım yeni yönetim listesinde kimler olacak?


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kongre öncesinde bu kez köklü bir değişikliğe gidecek. Bilindiği üzere Aziz Yıldırım ile uzun süredir beraber çalışan bir yönetim kurulu var. Başkan Yıldırım bu listenin en az yarısını değiştirmek için kolları sıvadı.
Mayıs ayında yapılacak seçimli genel kurulda Aziz Yıldırım aday yönetim kurulu listesinde Ülker grubundan önemli bir ismin listede olmasını beklemekle birlikte iş dünyasından da önemli isimlerin bulunması söz konusu

AZİZ YILDIRIM'DAN 2 KRİTİK HAMLE

Daha önce birçok defa yapılan değerlendirmelerde Aziz Yıldırım'ın yönetiminin çok güçsüz olduğu şeklinde yorumlar ortaya çıkması Yıldırım'ı harekete  geçirdi. Başkan Yıldırım, Ali Koç'un aday olmasıyla birlikte önemli hamleler yaptı. Aziz Yıldırım, Mehmet Ali Aydınlar ve GFB ile barış gerçekleştirerek kritik bir hamlede bulundu.

Tecrübeli yönetici, yönetim listesinin en az yarısını değiştirerek mayıs ayındaki seçime çok iddialı bir şekilde girmek istiyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)