comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'dan Trabzonspor - Fenerbahçe maçı için sürpriz karar

25 Ocak 2018, Perşembe 13:44
Aziz Yıldırım'dan Trabzonspor - Fenerbahçe maçı için sürpriz karar

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Süper Lig'in 19. haftasında oynanacak Trabzonspor deplasmanı öncesi takımının yanında şehre gidecek.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe, Süper Lig'in 19. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak. Bu mücadele öncesi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım önemli bir karar aldı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım seçim çalışmaları için startını verirken cumartesi günü gerçekleştirilecek olan divan kurulu sonrası Trabzon'a hareket edecek.
 

Aziz Yıldırım, Trabzonspor - Fenerbahçe maçını izleyecek mi?


Divan kurulunda bir konuşma gerçekleştirecek olan Aziz Yıldırım, yapacağı açıklamalar sonrası takımla birlikte Trabzonspor'a gidecek. Aziz Yıldırım'ın Trabzon'da takımın başında olacağı ancak maça gidip gitmeme konusunda henüz kararını vermediği ortaya çıktı.
İLK KEZ GİDECEK

Herhangi bir hak mahrumiyeti cezası bulunmayan Aziz Yıldırım'ın 3 Temmuz süreci sonrası ilk kez Trabzon'a gitmesi dikkat çekiyor. Deneyimli yönetici daha önceki yıllarda Trabzonspor ile oynanan mücadelelerde İstanbul'da kalmıştı. Öte yandan Aziz Yıldırım'ın maçın ardından Rize'ye gidip burada '1 Milyon Üye' projesi kapsamında seçim çalışmaları gerçekleştireceği öğrenildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)