comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'dan Samandıra'ya çıkarma

01 Mart 2018, Perşembe 11:23

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, uzun süredir gitmediği Samandıra Tesisleri'ne giderek oyuncularla bir toplantı gerçekleştirdi. Aziz Yıldırım, oyunculara tatlı sert uyarılarda bulundu.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe camiasında Beşiktaş maçı sonrası bozulan moraller sonrası başkan Aziz Yıldırım harekete geçti. Uzun süredir Samandıra'ya uğramayan Aziz Yıldırım, seçim çalışmalarını bir kenara koyup oyuncularla bir toplantı gerçekleştirdi.


Aziz Yıldırım oyuncularla ne konuştu?


Son dönemde daha çok Ali Yıldırım'ın ilgilendiği oyuncularla bu kez toplantı yapan isim Aziz Yıldırım oldu. Beşiktaş karşısında alınan mağlubiyet sonrası kritik günler geçiren Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım, Beşiktaş ve Akhisarspor ile oynanacak lig ve kupa maçı öncesi oyuncularına tatlı sert uyarılarda bulundu.

Her oyuncuyla tek tek ilgilenen Yıldırım, takıma güven aşılarken herkesin taşın altına elini koyması gerektiği ve bu süreçte en hata yapmalarının şart olduğu mesajını verdi. Aziz Yıldırım takımla ilgili bilgi aldıktan sonra tesislerden ayrıldı. 
 

Aziz Yıldırım'dan Sadettin Saran açıklaması


Bugün NTVSPOR'da yayınlanan Kırmızı Çizgi isimli programda, Serdar Ali Çelikler'in, Aziz Yılmaz ve Saadettin Saran ile irtibata geçtiğim ve teklifler götürdüğüm yönündeki iddiaları yalandır.
Bahsedilen isimlerle herhangi bir konuşmam ya da iletişimim olmamıştır. Konuyla ilgili iddiaların yalan olduğu, bahse konu kişilere sorulması halinde de doğrulanacaktır.

Bu tür uydurma ve yalan iddialara itibar edilmemesini kamuoyunun dikkatine sunarım.

Saygılarımla,

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.