comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'dan Sadettin Saran'a yöneticilik teklifi iddiası!

24 Şubat 2018, Cumartesi 23:06
Aziz Yıldırım'dan Sadettin Saran'a yöneticilik teklifi iddiası!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın seçim öncesi Sadettin Saran'a yöneticilik teklifinde bulunduğu iddia edildi. Aziz Yıldırım'dan gece yarısı jet yanıt geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Haziran ayında gerçekleşecek olan seçim öncesinde Başkan Aziz Yıldırım'la ilgili olarak Serdar Ali Çelikler NTV Spor'da çarpıcı bir iddiada bulundu. 


Aziz Yıldırım - Sadettin Saran haberleri


Fenerbahçe'de bu sezon sonu Haziran ayındaki seçim öncesinde Başkan Aziz Yıldırım ve Sadettin Saran'la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. NTV Spor Kırmızı Çizgi programında Serdar Ali Çelikler çarpıcı bir iddiada bulundu. 

Aziz Yıldırım'ın seçim öncesi kavgalı olduğu herkesle barıştığını ve son olarak Aziz Yılmaz'la arasındaki sorunlarını giderdiğini söyleyen Serdar Ali Çelikler, "Buradan açıklıyorum. Aziz Yıldırım şimdi Aziz Yılmaz ile de barışmış ya. En son Sadettin Saran'a yöneticilik teklif etmiş ama Sadettin Saran kabul etmemiş" iddiasında bulundu. 
AZİZ YILDIRIM'DAN YANIT GECİKMEDİ

İddiaya resmi site aracılığıyla jet bir yanıt veren Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sert bir üslup kullanarak Saadettin Saran haberini yalanladı.
 

Aziz Yıldırım'dan Saadettin Saran açıklaması:


"Bugün NTVSPOR'da yayınlanan Kırmızı Çizgi isimli programda, Serdar Ali Çelikler'in, Aziz Yılmaz ve Saadettin Saran ile irtibata geçtiğim ve teklifler götürdüğüm yönündeki iddiaları yalandır.

Bahsedilen isimlerle herhangi bir konuşmam ya da iletişimim olmamıştır. Konuyla ilgili iddiaların yalan olduğu, bahse konu kişilere sorulması halinde de doğrulanacaktır.

Bu tür uydurma ve yalan iddialara itibar edilmemesini kamuoyunun dikkatine sunarım.

Saygılarımla,

Aziz YILDIRIM
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı"

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.