comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'dan oyunculara uyarı! "Kırmızı kart görmeyin"

17 Mart 2018, Cumartesi 11:07

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray maçı öncesi Samandıra Tesisleri'e gidip Aykut Kocaman ve oyuncularla görüşmüştü. Aziz Yıldırım'ın oyunculara yaptığı uyarılar ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında evinde Galatasaray ile karşılaşacak. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım evvelki gün teknik heyet ve oyuncularla buluşarak takıma tatlı sert uyarılarda bulundu.
 

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın oyunculara yaptığı uyarılar


Fenerbahçe'de seçim çalışmalarına 'Galatasaray' mesaisi arası veren Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım takımla toplantı yaparak bir dizi uyarıda bulundu.

Samandıra Tesisleri'ne giden Aziz Yıldırım, oyuncularına destek verdiği kadar uyarılarda da bulundu. Başkan Yıldırım'ın en çok üzerinde durduğu konu ise kartlar oldu.FutbolArena'nın ulaştığı bilgiye göre, Aziz Yıldırım, "Kırmızı kart görmeyin, sakin olun, hakemle uğraşmayın. Sahaya çıkıp sadece futbolu düşünün ve alacağınız sonuçla camiamızı memnun edin" ifadelerini kullandı.
 

Ali Koç, Aziz Yıldırım ile FB TV'ye çıkacak mı?


Fenerbahçe Televizyonu'nda başkan Aziz Yıldırım ile bir programa katılmak istediğini belirten Ali Koç'un isteği Aziz Yıldırım'dan geri döndü. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım seçim sürecinde takımın etkilenmemesi adına Fenerbahçe Televizyonu üzerinden bir kampanya yürütülmemesi adına karar aldı.
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım kendisi dahil herhangi birinin Fenerbahçe Televizyonu'na seçim amacı ile çıkmaması yönünde kesin karar aldı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.