comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'dan FutbolArena'yı doğrulayan Ali Koç tavrı

19 Mart 2018, Pazartesi 19:34

Ali Koç hakkında haber ajanlarına yazılı açıklama yapan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, FutbolArena'nın duyurduğu gibi seçim sürecinde resmi kanalları kullanmadı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin seçim sürecinde mevut başkan Aziz Yıldırım ile başkan adayı Ali Koç arasında söz düellosu devam ediyor. Son olarak Ali Koç'u Fenerbahçe'yi bölmekle suçlayan Aziz Yıldırım, bu açıklamasını FB TV ya da resmi site yerine haber ajanslarına yapmayı tercih etti.
 

Aziz Yıldırım'ın Ali Koç açıklaması neden resmi sitede yok?


FutbolArena, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın seçim sürecinde FB TV ve resmi siteyi kampanya aracı olarak kullanmayacağını 12 Mart'ta okuyucularına duyurmuştu.

O HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ


O dönem Ali Koç'un FB TV'de karşılıklı tartışma teklifine olumsuz yanıt veren Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Televizyonu ve resmi sitede kampanya yürütülmemesi kararı almıştı.

AZİZ YILDIRIM'IN ALİ KOÇ İÇİN YAPTIĞI SON AÇIKLAMA:

"Kongre çığırtkanlığı yapmayacağız" kisvesi altında 1,5 yıldır kongre çığırtkanlığı yapılıyor. Geçen sezonun ortasında, Konya maçımıza 1-2 saat kala Ali Koç başkan adaylığını 'Her şartta adayım' diyerek açıkladı. O günden bu güne, tüm camianın dikkati artık kongredeydi. Herkes başta futbol takımımız olmak üzere takımlarımızı 2. plana itti ve kongre konuşmaya başladı. Yaşanan her başarısızlığın ardından kongre sopası devreye girdi. Taraftarlar ikiye bölündü, sosyal medyada uzun süredir güdümlü hesaplar sayesinde başlamış olan gerginlik artık sokağa yansımaya başladı. Tebrik ediyorum kendisini, 3 Temmuz'da başarılamayan ayrışma şimdi başarıldı."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.