comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'dan flaş Ali Koç ve FB TV kararı

12 Mart 2018, Pazartesi 16:20
Aziz Yıldırım'dan flaş Ali Koç ve FB TV kararı

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, başkan adayı Ali Koç'un Fenerbahçe TV'de düello isteği üzerine flaş bir karar aldı.

FutbolArena - Fenerbahçe Spor Kulübü'nde seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Uzun yıllardır Fenerbahçe'de görev alan Aziz Yıldırım'ın karşısına aday olarak çıkan Ali Koç geçtiğimiz günlerde Aziz Yıldırım'a Fenerbahçe Televizyonu çağrısında bulunmuştu.


Ali Koç, Aziz Yıldırım ile FB TV'ye çıkacak mı?


Fenerbahçe Televizyonu'nda başkan Aziz Yıldırım ile bir programa katılmak istediğini belirten Ali Koç'un isteği Aziz Yıldırım'dan geri döndü. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım seçim sürecinde takımın etkilenmemesi adına Fenerbahçe Televizyonu üzerinden bir kampanya yürütülmemesi adına karar aldı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım kendisi dahil herhangi birinin Fenerbahçe Televizyonu'na seçim amacı ile çıkmaması yönünde kesin karar aldı.
Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a düello çağrısı haberimizi okumak için tıklayın


Fenerbahçe'de Ali Koç pankartı ortalığı karıştırdı


THY Avrupa Ligi'nin 25. haftasında Fenerbahçe Doğuş'un Zalgiris ile oynadığı maçta Ali Koç pankartı açıldı. Yönetici Ozan Balaban'ın yetkililerle görüşerek pankartı indirtmek istediği ancak sonuç alamadığı ardından taraftardan bunu istemesi üzerine gerginlik yaşandığı belirtilmişti. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Ozan Balaban'a yönetim tarafından telefonla talimat verildi ve bu pankarıtn maçın önüne geçtiği için indirtilmesi istendi. Fakat pankartın salona sokulmasında sorun görülmeyen Zalgiris yetkilileri bu konuda Ozan Balaban'ın isteğine olumlu yanıt vermedi. Fenerbahçeli taraftarlar da pankartı indirmek istemedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.