comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'dan Fener Ol kampanyası kararı

15 Mayıs 2019, Çarşamba 21:23
Aziz Yıldırım'dan Fener Ol kampanyası kararı

Fenerbahçe'nin 1 Haziran'da sona erecek olan Fener Ol kampanyasına eski başkan Aziz Yıldırım destek olmama kararı aldı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un başlattığı ve 1 Haziran'da sona erecek olan "Fener Ol" kampanyasına büyük destek devam ederken, eski başkan Aziz Yıldırım'ın kampanyaya destek verip vermeyeceği merak edildi. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç WinWin kampanyasının canlı yayınında mevcut yönetimin destek verip vermediği konusunda yaptığı açıklamada, "Bizler kendi desteğimizi yayına çıkarak anlatmama kararı aldık. Kendin pişir, kendin ye havasında bunu etik bulmadık." demişti. Peki Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım Fener Ol kampanyasına destek oldu mu?


Fenerbahçe Haberleri: Aziz Yıldırım Fener Ol kampanyasına destek oldu mu?


Fener Ol kampanyasına destek olmayan Aziz Yıldırım, bu konuyla ilgili yakın çevresine yaptığı açıklamada, "Ben zaten hayatımı Fenerbahçe'ye verdim." dedi. 

 

Fener Ol toplam para? Fener Ol ne kadar para toplandı? (15 Mayıs 2019)


Fenerbahçe'de geçtiğimiz ay başlatılan Fener Ol kampanyasına ilgi devam ederken toplanan paranın ne kadar olduğu da merak ediliyordu. Fener Ol projesi kapsamında şu ana kadar toplanan miktar hakkında A Spor yorumcusu Haldun Domaç bir iddiada bulundu. Domaç'ın iddiasına göre kampanyada şu ana kadar 30 milyon euro toplandı. A Spor'da konuşan Haldun Domaç, "Fener Ol kampanyasında Fener Ol kampanyasında toplanan paranın 30 milyon euroya ulaştığını öğrendim." dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!