comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'dan Emre Belözoğlu'na teklif

28 Mart 2018, Çarşamba 09:39

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Medipol Başakşehir'de oynayan Emre Belözoğlu ile ilgili yeni bir teklif hazırlığında...

FutbolArena - Fenerbahçe'de milli takım arasında çalışmalar devam ederken başkan Aziz Yıldırım'dan sürpriz bir bir hamle gelecek. Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'nin gündemine bu kez başka bir konu için gündeme geldi.
 

Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'ye dönecek mi?


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yeniden seçilmesi durumunda takımın eski yıldızı Emre Belözoğlu'nu futbolun başına sportif direktör olarak getirmeyi düşündüğü belirtildi.

Fotomaç'ın haberine göre, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın başkanlık seçimi öncesinde futbolcu transferleri dışında başka hedeflerinin de olduğu ortaya çıktı! Başkan Yıldırım'ın sezon sonunda Medipol Başakşehir ile sözleşmesi bitecek olan Emre Belözoğlu'na "Sözleşmeni uzatma. Fenerbahçe ile yeniden beyaz bir sayfa aç" demeye hazırlanıyor.
,
"SPORTİF DİREKTÖRLÜK HAYALİM VAR"
Futbolu bıraktıktan sonra teknik direktörlük düşünmediğini ve Sportif Direktörlük konusunda daha istekli olduğunu belirten Emre Belözoğlu, "Teknik direktörlük düşüncem yok. Sportif Direktör olmak istiyorum. Gabriele Oriali'yi kendime örnek alıyorum. Belki bir gün Milano'da bunu yaparım. Neden olmasın?" dedi.

Emre Belözoğlu şu anda futbolu bırakmayı düşünmediğini ve gelecek sezon 1 yıl daha sözleşmesini uzatmayı düşündüğünü ifade etti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.