comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'a gönderme: 'Biz olmasak Fenerbahçe biterdi'

25 Kasım 2018, Pazar 01:17
Aziz Yıldırım'a gönderme: 'Biz olmasak Fenerbahçe biterdi'

Fenerbahçe yöneticisi Burhan Karaçam, eski yönetime göndermede bulundu ve göreve gelmemeleri halinde kulübün bu şekilde devam etmesinin mümkün olmadığını söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe yöneticisi Burhan Karaçam, kulübün mali durumu ve devre arasındaki transfer politikası hakkında birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Beyaz TV'ye konuşan Burhan Karaçam, şu ifadeleri kullandı:

"KOEMAN KONUSUNDA YANILMADIK"
Koeman değerli, bu konularda inançlı bir hoca. Takımı yakından tanıyordu. Verilebilecek en isabetli karardı. Yanılmadığımızı gördük. Sonuçlar da bunun doğru olduğunu gösteriyor. Koeman ile devam ediyoruz. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe devre arası transfer yapacak mı?


"DEVRE ARASINDA TRANSFERLER OLACAK"

Fenerbahçe yöneticisi Burhan Karaçam, Gomis transferiyle ilgili çıkan haberleri yalanlarken, "Gomis'i ilk defa sizden duydum. Devre arasında bir takım transferlerin yapılması adına düşüncelerin olduğunu biliyorum ama kimler olduğunu bilmiyorum. Bazı ihtiyaçlarımız olabilir. Teknik ekiplerimiz en iyisini bilir." dedi. 

"BİZ OLMASAK FENERBAHÇE BİTERDİ"

İşin mali boyutu var. Rakamları ayrıntılı olarak açıkladık. Devraldığımız tablo hiç iyi değil. Bu göreve gelirken bunları bilerek geldik. Bazı bilmediğimiz konular vardı ama büyük ölçüde bu sorunları biliyorduk. Bu yüzden göreve soyunduk. Fenerbahçe bu şekilde devam edemezdi. İyi ki yönetim değişikliği oldu. Çünkü Fenerbahçe'nin bu şartlarda devam etmesi söz konusu değildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)