comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman PFDK'ya sevk edildi

06 Şubat 2018, Salı 14:56
Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman PFDK'ya sevk edildi

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada kulübün, başkan Aziz Yıldırım'ın ve teknik direktör Aykut Kocaman'ın PFDK'ya sevk edildiği açıklandı.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'de şampiyonluk yarışına devam ederken TFF ile yaşanan gerilim devam ediyor. MHK Başkanı ve üyelerini istifaya davet eden sarı lacivertliler yaptığı yeni açıklamayla kulübün, başkanın ve teknik direktörün tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildiğini açıkladı.

İŞTE O AÇIKLAMA
"3 Şubat Cumartesi günü sahamızda oynadığımız Gençlerbirliği maçımızın ardından, Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman'ın maç bitiminde hakem Mete Kalkavan'a yönelik “Kendini dürüst zannediyorsun, adil zannediyorsun dürüst de değilsin, adil de değilsin” dediği iddiasıyla tedbirli olarak, 4 Şubat 2018 Pazar günü resmi sitemizden yaptığımız “Sorun Türk Futbolu'nun Dizayn Edilmesi Sorunudur” başlıklı yazımız nedeniyle, Kulübümüz ve Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın tedbirsiz olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildiği, TFF Hukuk Müşavirliği tarafından tarafımıza gönderilen yazı ile öğrenilmiştir.
 
Konuyu futbol kamuoyunun takdirine sunarız."

Son Dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.