comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım TFF başkanlığına aday olacak mı? Resmen açıkladı

19 Şubat 2019, Salı 18:27
Aziz Yıldırım TFF başkanlığına aday olacak mı? Resmen açıkladı

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığına aday olacak mı? Aziz Yıldırım düşüncesini ilk kez paylaştı.

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, bahis ihalesini kazanması nedeniyle yakın zamanda görevi bırakması bekleniyor. Adaylar arasında ismi geçen Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, iddialar hakkında ilk kez konuştu. Aziz Yıldırım, TFF başkanlığına aday olacak mı? Gazeteci Fatih Doğan ile Aziz Yıldırım'ın görüşmesi haberimizde.
 

Aziz Yıldırım TFF başkanı mı oluyor?


Sabah Gazetesi muhabiri Fatih Doğan, TRT Spor canlı yayınında yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım ile yaptığı sohbeti açıkladı. Fatih Doğan, "Aziz Yıldırım'a TFF Başkanlığını düşünür müsün şeklinde çevresinden, etkin kişilerden bir teklif yapılmış. Aziz Yıldırım da teşekkür ederek 'Planlarımda yer almıyor' diyerek reddetti." ifadelerini kullandı.

AZİZ YILDIRIM, ALİ KOÇ İÇİN NELER SÖYLEDİ?


AZİZ YILDIRIM, TFF ADAYLIĞINI DÜŞÜNMÜYOR

Fenerbahçe'de Mayıs ayındaki kongrede başkanlığı Ali Koç'a kaptıran Aziz Yıldırım, seçim sonrası adeta ortadan kayboldu. Futbol ve Fenerbahçe hakkında açıklama yapmaktan geri duran Aziz Yıldırım'ın tavrı sarı lacivertli taraftarların dikkatini çekti. Fenerbahçe'de üst üste yaşanan olumsuzluklar için basına demeç vermeyen Aziz Yıldırım, Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığını da gündeminde tutmuyor.

Öte yandan gazeteci Meriç Müldür, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Aziz Yıldırım'ın sezon başında sarı lacivertli takım ile ilgili yaptığı öngörüsünü açıklamıştı. Müldür, ''Aziz Yıldırım ile dün konuştum. Fenerbahçe'nin bu durumuna çok üzülüyor. Sezon başında bana 'Bu takım küme düşmeye oynarsa şaşırmamak lazım' demişti. Ersun Yanal bu kadroya ne yapsın? Transferlerin bu kadroyu kurtarması zayıf ihtimal. İsmi geçen oyuncular da iyi değil."
 demişti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)