comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım: 'Şenol Güneş tahrik ediyor'

28 Mayıs 2018, Pazartesi 21:36
Aziz Yıldırım: 'Şenol Güneş tahrik ediyor'

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş derbisinde yaşanan olayların ardından Şenol Güneş hakkında son derece gündem yaratacak ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, TRT Spor'da katıldığı Basın Tribünü programında Beşiktaş derbisinde yaşanan olaylarla ilgili konuştu. 

Beşiktaş derbisinde yaşanan olayların ardından rakip camia ile kavga etmediklerini söyleyen Aziz Yıldırım, kendi haklarını koruduklarını belirtti. 
Aziz Yıldırım yaptığı açıklamada, "Beşiktaş ile kavga etmedik. Haklarımızı savunduk. Bizi orada en çok rahatsız eden, Şenol Güneş'in her Fenerbahçe maçında bordo kravat, bordo mendille gelerek insanları tahrik etmesidir. Hastaneye gidecektik ama şimdi orada taraftarlar var dediler, gitmedik." dedi.

"BU DURUMDAN NEMALANAN İNSANLAR VAR"

Fenerbahçe ile Trabzonspor'un arası zaten gergin, bunu yok etmek lazım. Biz Trabzonspor'un elinden kupayı almadık. Biz hakkımızla aldık. 9 puan geriden gelerek kupayı aldık. Sen geldin, ben seni yendim. Şenol Güneş tahrik ediyor. Ben hep dikkat ediyorum. Biz Trabzonspor ile aramızdaki ilişkileri yumuşatmaya çalışıyoruz ama bu durumdan nemalanmak isteyenler var." diye konuştu. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"