comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım seçilirse yapacağı ilk şeyi açıkladı

16 Şubat 2018, Cuma 01:33
Aziz Yıldırım seçilirse yapacağı ilk şeyi açıkladı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım 20. gecesinde yaptığı duygusal konuşmayla seçimlerde aday olacağının da mesajını gönderdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen 20. yıl özel gecesine katıldı ve duygusal bir konuşma yaptı. Geceye aynı zamanda yönetim kurulu üyeleri, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük ve çok sayıda genel kurul üyesi katıldı. 

Organizasyonda davetliler barkovizyondan Fenerbahçe Televizyonu'nun hazırladığı "Sevdanın Adı Fenerbahçe" belgeselinden kısa bir bölümü izledi. Ayrıca gecede 2010-2011 Süper Lig Şampiyonluk Kupası, 2011-2012 CEV Kadınlar Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonluk Kupası ve 2017 Erkek Basketbol Euroleague Şampiyonluk Kupası da sergilendi.


Aziz Yıldırım yeniden aday olacak mı?


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım gecede yaptığı duygusal konuşma esnasında seçim öncesi önemli mesajlar gönderdi ve aday olacağının da ilk sinyalini resmen vermiş oldu. 
"YARGITAY KARARININ BİR AN EVVEL ÇIKMASI VE YENİ DÖNEMİN..."

Aziz Yıldırım'ın 20. yıl gecesinde yaptığı en dikkat çekici açıklamaların başında ise Yargıtay Kararı cümlesi geçiyor.

Yıldırım, "Hayattaki tek arzum Yargıtay kararının bir an evvel çıkması ve bununla beraber yönetimdeki arkadaşlarımın, benim, Fenerbahçe camiasının aklanması ve kayıplarıyla ilgili yeniden mahkemeler veya başka durumlarla ilgili değerlendirmeler yapıldıktan sonra yeni bir dönemin başlamasının sağlanmasıdır." diyerek bir nevi Başkan adayı olacağının da mesajını verdi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.