comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım röportajının perde arkasını anlattı: "Çok ağladı"

01 Mayıs 2018, Salı 01:53
Aziz Yıldırım röportajının perde arkasını anlattı:

Habertürk Gazetesi'nden Sevilay Yılman, Aziz Yıldırım ile yaptığı röportajın detaylarını anlattı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile röportaj yapan Habertürk Gazetesi'nden Sevilay Yılman, Beyaz TV'de Aziz Yıldırım'ın röportajının eleştirilmesi üzerine canlı yayına bağlandı. Sevila Yılman özellikle geçmiş yıllarda Aziz Yıldırım'ı eleştirdiği için kendisiyle röportaj yapması üzerine gelen tepkilere de yanıt verirken, özellikle 3 Temmuz döneminde Fenerbahçe'yi defalarca savunduğunu dile getirdi. 

"OĞLUM BİLE KUMPAS VAR DİYORDU"
Oğlum bile dayanamayıp hıçkırıklarla ağladı. Benim oğlum çok fanatik Fenerbahçeli. 3 Temmuz sürecinde gerçekten çok ağladı. Bana çok kızdı. Zaamn zaman bana diyordu. Anne sen anlamıyorsun, burada kumpas var. Fenerbahçe'yi bitirmeye yönelik başka şeyler var diyordu. 

"3 TEMMUZ'DA BEN FENERBAHÇE'Yİ SAVUNDUM"

3 Temmuz döneminde Fenerbahçe'ye şike iddialarıyla saldırılırken, ben A Haber'de futboldan anlamıyor olmama rağmen "Bu işte bir şey var" diyordum. Terör örgütünün ne haltlar karıştırdığını iyi takip ediyordum. Beni tanıyan tanır. Bu ülkede beni gazeteci olarak takip edenler benim. FETÖ'ye ilk kafa kaldıran gazetecilerden biri benim. 

"AZİZ YILDIRIM'I GEÇMİŞTE ELEŞTİRDİM, DOĞRU AMA..."

Mehmet Ali Aydınlar ile ilgili konuşmasında Aziz Yıldırım'ı çok ağır eleştirdim. Beni futbol tarafı ilgilenmiyordu. Bu koltuk bu kadar duygularınızı bu kadar teslim aldı mı? Yakıştı mı sana Aziz Yıldırım dedim. Aziz Yıldırım beni niye aradı? Senin alçak yapıya nasıl mücadele verdiğini bildiğim için arıyorum dedi. Ben geçmişte Aziz Yıldırım'ı eleştirdim diye Aziz Yıldırım ile röportaj yapamam diye bir kural mı var? 

"AZİZ ÇILDIRIM ÇOK AĞLADI"

Aziz Yıldırım çok ağladı. Orada kendisi de rica etti. Bunu acitasyon olarak görürler dedi. Orada o duyguyu almak benim için çok önemliydi. 

"SEÇİMİ AZİZ YILDIRIM'IN KAZANMASINI İSTİYORUM"

Seçimi Aziz Yıldırım'ın kazanmasını istiyorum. Aziz Yıldırım'ın bu iş için çok büyük bedel ödediğini düşünüyorum. Son kez istiyorsa da, vefa diye bir şey varsa son kez başkan olması gerektiğine inanıyorum. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"