comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım, Murat Aşık'ı disiplin kuruluna sevk etti (Murat Aşık Kimdir?)

30 Mart 2018, Cuma 13:30

Fenerbahçe eski yöneticilerinden Murat Aşık geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklama nedeni ile Aziz Yıldırım tarafından disiplin kuruluna sevk edildiğini açıkladı.

FutbolArena - Fenerbahçe eski yöneticilerinden Murat Aşık, kişisel sosyal medya hesabı Twitter'dan geçtiğimiz günlerde yaptığı 'Vefat eden üyelerin üyelikleri düşürülmeyip sahte kimlikler ile oy kullandıracaklar' iddialarına yönelik açıklamaları nedeni ile disiplin kuruluna sevk edildi.


Fenerbahçe'de Murat Aşık neden disiplin kuruluna sevk edildi


Fenerbahçe eski yöneticilerinden Murat Aşık geçtiğimiz günlerde flaş bir iddiayı gündeme getirmişti. Vefat eden üyelerin üyeliklerinin düşürülmediğine ve sahte kimlikler ile oy kullandırılacağına yönelik duyum aldığını belirten Murat Aşık disiplin kuruluna sevk edildi. Disiplin kuruluna sevk edimesi nedeni ile Murat Aşık daha önce oy vereceğini açıkladığı Ali Koç'a oy veremeyecek.

Murat Aşık'ın Aziz Yıldırım, Ali Koç ve Fenerbahçe açıklamları


Divan Kurulu toplantısına Şekip Mosturoğlu ile Ali Koç'un tartışması damga vurdu. Ne dersiniz?

Öncelikle bunun FB TV'de yayınlanmasıyla özlediğimiz demokrasinin bir nebze de olsa gerçekleşmesinden dolayı mutluyum. Tartışmaya gelince, bence tartışma seviyeli olduğu sürece tartışmakta bir problem yok. Bence bir iki ailesel durumlar haricinde karşılıklı suçlamalar oldu, cevaplar verildi. Bana sorarsanız Ali Bey'in haklı olduğu konular çoğunlukta. Sayın Aziz Yıldırım'ın tartışmaya direkt girmemesi de gerilimin artmaması adına güzel bir şey. Aziz Yıldırım'ın da tarzının ve tavrının değiştiğini görmek açısından… Çünkü Ali Koç gibi bir figür olmasaydı, mutlaka Aziz Yıldırım cevap verirdi. Bu da şunu gösteriyor: Aziz Bey, Ali Koç'u kendisine ciddi bir rakip olarak görüyor. Camiada da bu böyle gözüküyor. Divan Kurulu ile de Fenerbahçe'deki seçim maratonu başladı.
"ALİ KOÇ GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR"

Aziz Yıldırım'ın sandık gücü bilenen bir gerçek. Ali Koç'un elinde Aziz Yıldırım'a karşı ne var?


Bir defa camianın çok büyük bir teveccühü var. Herkes sadece taraftarın olduğunu söylüyor ama kongre üyelerinin de teveccühü var. Aziz Yıldırım'a sana oy vereceğiz deyip, Ali Koç'a kayacak da oylar var. Aziz Yıldırımın da söylemi var benden sonra buranın başkanı Ali Koç'tur diye… Bütün bunlar biraradayken üzerine bir de Aziz Bey'in Acıbadem hamlesi Ali Koç'un elini iyice güçlendirdi. Ali Koç çok güçlü ve tabiri caizse gümbür gümbür geliyor."ACIBADEM YAZILI FORMALAR EN DÜŞÜK RAKAMI ELDE EDECEK"

Acıbadem hamlesini konuşalım… Aziz Yıldırım ile Mehmet Ali Aydınlar arasında 3 Temmuz sürecinde yaşananlar malum. Sizce sponsorluk anlaşması Fenerbahçe için doğru bir adım mı?

Hayır, yanlış bir adım. Çünkü hayatta belli değerlerin parasal karşılığı yok. Aziz Bey yıllardır o koltukta 3 Temmuz'u bahane ederek oturuyor. Acıbadem ile anlaşma yapıyorsanız, bundan sonra hiçbir yerde 3 Temmuz'u savunamazsınız. Çünkü siz dediniz, 3 Temmuz kumpasını bu kişiler yaptı diye. Bunların başı da Federasyon Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'dı. Eğer Mehmet Ali Aydınlar söz verdiği, Fenerbahçe'nin zararı olan o parayı önce ödeyip sonra sponsor olmak istiyorum deseydi inanın bu camia Aziz Yıldırım'a artı yazardı. Ama şu an Fenerbahçe'de çok ciddi bir isyan ve hayal kırıklığı var. Aziz Yıldırım'ı koşulsuz seven insanlar bile bu karar karşısında çok tepkililer. İddia ediyorum Acıbadem yazan formalar en düşük satış rakamına sahip olacaktır.
"ALİ KOÇ'UN AÇIKLAMASINDAN HEMEN SONRA ACIBADEM İLE ANLAŞTILAR"

Peki sizce Aziz Yıldırım bu anlaşmayla ne yapmaya çalıştı?

Aziz Yıldırım Fenerbahçe'nin göğüs reklamı satılmadığı için çok eleştiri alıyordu. Fenerbahçe uzun yıllardır reklamsız kalmamıştı. Bence sezonu reklamsız bitirmek istemedi. Bu arada çok farklı rakamlar konuşuluyor. Aziz bey formanın önü dolsun istedi ama bana göre etik olmayan bir davranış var. Fenerbahçe'de 5 ay sonra bir kongre var ama siz göğüs reklamını 6 yıllığına veriyorsunuz. Tabii kontratın detaylarını bilmiyorum, ücretsiz bir fesih maddesi varsa kendi adıma özür dileyeyim. Burada ilginç olan Ali Koç 1500 kişiyle bir araya geldiği toplantıda biz geldikten sonra Fenerbahçe'nin hiçbir reklam alanı boş kalmayacak demişti. Ne tesadüf ki üstünden 24 saat geçmeden Acıbadem anlaşması ortaya çıktı. Bunu da Fenerbahçe kongre üyelerinin takdirine bırakalım.

"AZİZ YILDIRIM ASİST YAPTI, ALİ KOÇ'A GOL ATMAK KALIYOR"

Aslında Aziz Yıldırım'ın amacı kongre öncesi elini güçlendirmek miydi?


Amaç buydu ama bence aksi oldu. Tekrar ediyorum: Aziz Yıldırım hayranları bile tam aksini düşünüyorlar. Hatta yakın çevremde, ben bile Aziz Yıldırım'ın kongre gücüyle çok daha şanslı diyorduk. Ama hakikaten Ali Koç'a çok güzel bir asist yaptı. Artık Ali Koç'a gol atmak kalıyor.

GALATASARAY ÖRNEK OLACAKTIR

Galatasaray gibi ters köşe olur mu?

Galatasaray'da tavır farklı tabii kongresel olarak, orada başka bir senaryo vardı. Ama tabii insanlara örnek olacaktır. Orada da Dursun Özbek kesin kazanır diye bakılırken, aksi bir sonuç çıktı. Hatta son sandıklara çok güveniyordu Dursun Bey orada bile geri düştü. Neden olmasın? Tabii Fenerbahçe'nin kongre üye sayısı çok daha fazla. Daha süre var, derenin altından çok sular akacak ama Ali Bey iyi gidiyor. 

Aziz Yıldırım'ın seçim öncesi oy almak için yeni üyeler yaptığı konuşuluyor. Ne dersiniz?

Bunu duyuyoruz, Ali Bey bunu kürsünden de dile getirdi. Biz de yakın olduğumuz bazı insanlardan, bazı basın mensuplarından, bazı eski sporculardan bunları duyuyoruz. Kendilerine, ailelerine… Çünkü  Fenerbahçe'ye direkt kongre üyesi olmak ciddi bir rakam ama eğer kongre üyesiyseniz eşinizi ve çocuğunuzu çok yüksek olmayan rakamlara üye yapabiliyorsunuz. Kulüpten böyle teklif geldiği, aramalar yapıldığı söyleniyor ama ben birebir şahit olmadığım için bu bir iddia. Umarım yapmıyordur…

Lig'e dönelim… Fenerbahçe bu hafta Gençlerbiriği ile karşılacak. Sonuç ne olur maçta?

Fenerbahçe kendi sahasında bundan sonra kolay kolay maç kaybetmez. Buna derbileri de ekleyebilirim. Çünkü taraftar tribünlere döndü. Artık 4.  yıldızın takılması şart. Galatasaray ile arasında hiçbir zaman iki şampiyonluk farkı olmadı. Galatasaray'ın şampiyon olması halinde ilk kez 2 fark olacak. İç saha hakimiyeti ortada Fenerbahçe'nin. Gençlerbirliği ligin vasat- vasat altı takımlarından ama Ümit Özat ile bir çıkışı var. Zor da olsa Fenerbahçe'nin kazanacağını düşünüyorum ben. Aykut Kocaman geldiğinden beri söylüyorum: Fenerbahçe şampiyon olacak!

Peki Lig'de genel olarak baktığınızda Fenerbahçe'yi yeterli görüyor musunuz?

Ben Aykut Kocaman Fenerbahçe'ye imza attığından beri Fenerbahçe şampiyon olacak diyorum. Hala da arkasındayım. Sezonu Fenerbahçe şampiyon bitirecek.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
\"Felipe
Felipe Melo’dan Fenerbahçelileri kızdıran paylaşım! Benfica maçında...
\"Giuliano
Giuliano Benfica maçlarında hayal kırıklığı yarattı
", "fenerbahce/aziz-yildirim-murat-asiki-disiplin-kuruluna-sevk-etti-murat-asik-kimdir-345210h/", "30 Mart 2018, Cuma 13:30", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [356217, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/onder_ozenden_phillip_cocuya_elestiri_elinde_bardak_var_tabaktan_su_iciyorsunTI.jpg", "Önder Özen’den Phillip Cocu’ya eleştiri! \"Elinde bardak var, tabaktan su içiyorsun\"", "Spor yorumcusu Önder Özen, Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu’nun Benfica maçındaki tercihlerini eleştirdi.", "
FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Fenerbahçe, Benfica ile 1-1 berabere kalarak turnuvadan elendi. Sarı lacivertliler, Portekiz’de 1-0 kaybettiği maçın rövanşında sahasında istediği skoru elde edemedi. Spor yorumcusu Önder Özen, Fenerbahçe’de teknik direktör Phillip Cocu’nun oyuncu tercihlerini eleştirdi.
 

Fenerbahçe Haberleri: Önder Özen’den Phillip Cocu’ya eleştiri


beIN Haber’de değerlendirmelerde bulunan Önder Özen şunları söyledi:

"Giuliano’yu santrfora koymak, elinde bardak varken tabaktan su içmeye benzer. Kenarda Soldado var zaten. Savunma arasına ve arkasına sızabilen bir santrforunuz varsa onu kullanmalıydınız.  Ayrıca Barış ile başlanmalıydı. Barış’ın pozisyon yaratma becerisini gördük hepimiz. 
Fenerbahçe bu maçları Fenerbahçeliler için oynuyor, UEFA görevlileri için değil. Fenerbahçeli taraftarların isteklerine bakmak lazım. Seyirci tempo talep ediyorsa, kabadayılık yapıyorsa ve cesursa buna kulak vermeniz gerekir."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/onder-ozenden-phillip-cocuya-elestiri-elinde-bardak-var-tabaktan-su-iciyorsun-356217h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 13:33", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [356209, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/fenerbahce_transfer_haberleri_marcos_rojo_ragnar_klavan_15_agustos_2018_carsambaHs.jpg", "Fenerbahçe transfer haberleri: Marcos Rojo Ragnar Klavan (15 Ağustos 2018 Çarşamba)", "Fenerbahçe transfer haberleri bugün stopere düşünülen transfer iddiaları ile gündeme geldi. 15 Ağustos Çarşamba Fenerbahçe transfer haberleri burada.", "
FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımda santrfor transferi de yapıldı ve artık tek eksik stoper. Bugün Fenerbahçe için sadece stoper iddiaları gündemde yer aldı..


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Boyata geliyor mu? (15 Ağustos Çarşamba 2018)


Fenerbahçe, Islam Slimani transferini bitirdi. Geriye artık sadece stoper transferi kaldı. Dünkü Benfica maçının ardından gazeteler bugün Fenerbahçe için transferden çok maça yöneldi. Fenerbahçe ile ilgili olarak sadece üç transfer iddiası vardı. 
Fanatik gazetesi Celtic’ten Boyata için bazı kulüplerden teklifler olduğunu yazarken bu kulüplerden birinin de Fenerbahçe olduğunu belirtti. 
Fanatik ayrıca Manchester United’tan Rojo’nun kiralanmasına çalışıldığını da belirtirken, Fotomaç gazetesi ise Liverpool’un Estonyalı stoperi Ragnar Klavan’ı Fenerbahçe’ye yazdı.

\"boyata

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Dedryck Boyata - Celtic - Fanatik
Ragnar Klavan - Liverpool - Fotomaç
Marcos Rojo - Manchester United - Fanatik

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/fenerbahce-transfer-haberleri-marcos-rojo-ragnar-klavan-15-agustos-2018-carsamba-356209h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 12:15", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [356205, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/mehmet_demirkol_Uoxba.jpg", "Mehmet Demirkol’dan Cocu’ya Giuliano çağrısı", "Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe’de Giuliano’nun Benfica maçındaki performansıyla ilgili konuştu. ", "
FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Fenerbahçe, Benfica ile 1-1 berabere kalarak elendi. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe’nin Benfica karşısında sergilediği performansı değerlendirirken, futbolcuları da bireysel anlamda yorumladı. 
 

Fenerbahçe Haber: Mehmet Demirkol’dan Fenerbahçe - Benfica yorumu


beIN Haber’de değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol şunları söyledi:

"Giuliano kendisine verilen defansif işlerle uğraşırken asıl yapması gerekenleri unutuyor. Bu oyuncu net bir orta saha oyuncusu değil. Giuliano’nun gole yakın oynaması lazım. Alex, "Giuliano’yu sol çizgiden içeriye girerken görmemiz lazım" demişti. Giuliano’dan orta 3’lüyü tamamlayabilmesini beklememeliyiz. Oyuncular gelişebilir, dönüşebilir ama Giuliano için bunun olma ihtimali düşük geliyor bana. Fenerbahçe önde oynadığı zaman Giuliano daha etkili oluyor. 
Cocu eleştiriliyor. ’Aykut Kocaman olsaydı da elenirdik’ diyenler var. Aykut hoca Vardar’a elendi. Bu takım Vardar’a elenmezdi. İkisi arasında büyük fark var.

Fenerbahçe’de ilk kesilecek oyuncu Valbuena. Bu, onun kötü oyuncu olduğunu göstermiyor. Adamın oyunu bu. Valbuena hiçbir zaman zirve olmadı. Çünkü ikinci bölgede sürekli topla oynamak istiyor. Ceza sahası çevresinde bunu yaparsın ama oyun kurulurken yapması problem yaratıyor."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/mehmet-demirkoldan-cocuya-giuliano-cagrisi-356205h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 11:23", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [356199, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/sansal_buyuka_keske_ali_koc_daha_erken_gelseydiUF.jpg", "Şansal Büyüka \"Keşke Ali Koç daha erken gelseydi\"", "Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi ön elemesinde Benfica’ya karşı kaybetmesinin ardından Şansal Büyüka köşesinde bu müsabakayı değerlendirdi.", "
FutbolArena - Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda Benfica ile karşılaştı ve rakibi ile 1-1 berabere kalarak elenen taraf oldu. Bu maç sonrasında Milliyet’teki köşesinden müsabakayı değerlendiren Büyüka, "Keşke Ali Koç erken gelseydi" dedi. 


Şansal Büyüka’nın Benfica maçı yazısı (15 Ağustos 2018 Çarşamba)


"Keşke Ali Koç daha erken gelseydi. Keşke dağ gibi, ödenemez boyutlara ulaşan borç olmasaydı. Keşke UEFA, “öcü” gibi tepemize dikilmeseydi. Keşke transferler erken yapılabilseydi.

Ahh... Ayew’in kafa vuruşu kılpayı dışarıya nasıl gitti? Vah ki vahh...  İsla karşı karşıya kaldığı o müthiş pozisyonda topu   ağlara nasıl gönderemedi? Eyvah... Üç adamla bir Fernandes’i kaçırıp nasıl gol yedik?
“Ahh” çekerek, “Vahh” diyerek , “ Keşke” diye dertlenerek aradan tam 10 yıl geçti. Fenerbahçe’nin Kadıköy’de Şampiyonlar Ligi müziğini çaldırma, gruplarda oynama özlemi, her zaman olduğu gibi bir başka bahara, bir başka sezona kaldı. Anlamakta çok zorlandığım o kadar çok şey var ki" dedi ve eleştirilerini sıralamaya başladı.

Şener’in günahı ne diyen Büyüka, Isla’yı eleştirirken, Giuliano’nun da bir tane kritik maçı çeviremediğini yazarak "Elif Elmas 10 tane Giualiano eder" dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/sansal-buyuka-keske-ali-koc-daha-erken-gelseydi-356199h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:37", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [356209, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/fenerbahce_transfer_haberleri_marcos_rojo_ragnar_klavan_15_agustos_2018_carsambaHs.jpg", "Fenerbahçe transfer haberleri: Marcos Rojo Ragnar Klavan (15 Ağustos 2018 Çarşamba)", "Fenerbahçe transfer haberleri bugün stopere düşünülen transfer iddiaları ile gündeme geldi. 15 Ağustos Çarşamba Fenerbahçe transfer haberleri burada.", "fenerbahce/fenerbahce-transfer-haberleri-marcos-rojo-ragnar-klavan-15-agustos-2018-carsamba-356209h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 12:15", "Fenerbahçe"];slide[1] = [356205, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/mehmet_demirkol_Uoxba.jpg", "Mehmet Demirkol’dan Cocu’ya Giuliano çağrısı", "Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe’de Giuliano’nun Benfica maçındaki performansıyla ilgili konuştu. ", "fenerbahce/mehmet-demirkoldan-cocuya-giuliano-cagrisi-356205h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 11:23", "Fenerbahçe"];slide[2] = [356202, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/gurcan_bilgic_aykut_kocaman_olsaydi_fenerbahce_eleyebilirdikN.jpg", "Gürcan Bilgiç \"Aykut Kocaman olsaydı Fenerbahçe eleyebilirdi\"", "Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda Benfica’ya elenirken yorumcu Gürcan Bilgiç dikkat çeken açıklamalarda bulundu.", "fenerbahce/gurcan-bilgic-aykut-kocaman-olsaydi-fenerbahce-eleyebilirdi-356202h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:57", "Fenerbahçe"];slide[3] = [356199, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/sansal_buyuka_keske_ali_koc_daha_erken_gelseydiUF.jpg", "Şansal Büyüka \"Keşke Ali Koç daha erken gelseydi\"", "Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi ön elemesinde Benfica’ya karşı kaybetmesinin ardından Şansal Büyüka köşesinde bu müsabakayı değerlendirdi.", "fenerbahce/sansal-buyuka-keske-ali-koc-daha-erken-gelseydi-356199h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:37", "Fenerbahçe"];slide[4] = [356195, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/ridvan_dilmenden_fenerbahceye_elestiri_suursuz_ve_kontrolsuzR1.jpg", "Rıdvan Dilmen’den Fenerbahçe’ye eleştiri \"Şuursuz ve kontrolsüz\"", "Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda Benfica’ya elenirken bu maçla ilgili olarak Rıdvan Dilmen eleştirilerde bulundu.", "fenerbahce/ridvan-dilmenden-fenerbahceye-elestiri-suursuz-ve-kontrolsuz-356195h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:18", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });