comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım ile Ali Koç'un arasını açan olay

13 Ekim 2017, Cuma 13:03
Aziz Yıldırım ile Ali Koç'un arasını açan olay

Fenerbahçe'de başkan adaylığını açıklayan Ali Koç'un 1 yıl önce kulüpten talep ettiği finansal raporların yönetim tarafından verilmediği ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de 2018 yılında yapılacak olan kongrede başkan adayı olan Ali Koç ile yönetim arasında kriz çıktı. Ali Koç'un seçim öncesi kongre üyelerinin iletişim bilgilerini talep ettiği fakat yönetimin bu talebi yerine getirmediği iddia edildi. FutbolArena ise 1 yıl önce bir başka konuyla ilgili Ali Koç'un reddedildiği bilgisine ulaştı.

FİNANSAL RAPORLAR VERİLMEDİ
Ali Koç'un 1 yıl önce başkanlık için hazırlıklara başladığı ve yapacağı projeler öncesi kulübün finansal durumunu öğrenmek için bazı raporları talep ettiği öğrenildi. Sarı lacivertli yönetim ise bu talebi olumsuz karşıladığı ve raporları iletmedi. Bu gelişme sonrası Aziz Yıldırım ile Ali Koç'un arasının açıldığı iddia edildi.
 

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım başkan adayı olacak mı?


Aziz Yıldırım'dan bu haberle ilgili henüz resmi açıklama gelmemesi üzerine FutbolArena yaptığı araştırmada Aziz Yıldırım'ın kesin olarak aday olacağını ve hatta seçim çalışmaları için şimdiden listesini belirlemeye başladığı bilgisine ulaştı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.