comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım: ''Fenerbahçe kimsenin parasına ihtiyaç duymayacak''

24 Şubat 2018, Cumartesi 13:51
Aziz Yıldırım: ''Fenerbahçe kimsenin parasına ihtiyaç duymayacak''

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Konya Fenerbahçeliler Derneğini ziyaret ederek Dernek Başkanı Bülnet Kaşdoğan ile görüştü.

FutbolArenaFenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Konya Fenerbahçeliler Derneğini ziyaret etti. Yıldırım, "Hedef 1 milyon üye" kampanyası çerçevesinde 50 bin üyeye ulaştıklarını, 1 milyona gelindiği zaman Fenerbahçe'nin kimsenin parasına ihtiyacı olmayacağını söyledi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Asbaşkan Ozan Balaban ve beraberindeki heyet, Konya Fenerbahçeliler Derneğini ziyaret ederek Dernek Başkanı Bülnet Kaşdoğan ile görüştü.


Aziz Yıldırım'dan 1 milyon üye açıklaması


''KİMSEYE İHTİYACIMIZ KALMAYACAK''
"Temsilci ve normal üye sayısında 50 bine ulaşıldı. Aslında bir senede 2 senede olmaz yani. Bir de Türkiye'nin ekonomik şartları, insanların durumları belli, maçların daha çekişmeli geçmesi bunu belki de insanlar takviye yapalım hevesi, motivasyonu artacaktır. Onlarda sağlandığı zaman, bu proje hayata geçtiği zaman Fenerbahçe hiç kimsenin parasına puluna ihtiyacı kalmayacak. Tamamen kendi kendini idare edecek. Bir taraftan onlarla yatırım yapılacak bir taraftan yatırımlardan dönen paralarla da kulüp idame edilecekti. Tüm prensip ve anlayış buydu. Ama işte maalesef Türkiye'deki şartlar biraz aksamalara sebep oldu. İnşallah düzelir”


Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan seçim yasağı


"SEZON SONUNA KADAR KİMSE KONUŞMASIN!

"
Geçtiğimiz haftalarda yapılan divan kurulu toplantısında da başkan adayı Ali Koç'un açıklamarına yanıt vermeyerek sessiz kalmayı tercih eden Aziz Yıldırım'dan sezon sonuna kadar kongreyle ilgili açıklama gelmeyecek. Yönetici arkadaşlarını da bu konuda uyaran Yıldırım'ın lig boyunca konuşmama kararı aldığı ifade edildi.

KONYA, AKSARAY VE KAYSERİ'YE GİDİYOR

Başkan Aziz Yıldırım hafta sonunda da seçim çalışmaları ve 1 Milyon Üye projesi kapsamında Konya, Aksaray ve Kayseri'de ziyaretlerde bulunacak.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.