comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe başkanlığına aday olacak mı?

16 Ocak 2018, Salı 14:47
Aziz Yıldırım, Fenerbahçe başkanlığına aday olacak mı?

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım mayıs ayında yapılacak seçimli kongrede aday olup olmadığını henüz açıklamazken FutbolArena gerçeklere ulaştı. Aziz Yıldırım başkan adayı olacak mı? Detaylar haberimizde...

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de mayıs ayında yapılacak seçimli genel kurul öncesi adaylardan Ali Koç seçim faaliyetleri için startını verirken mevcut başkan Aziz Yıldırım henüz başkan adaylığını açıklamadı. Bu durum soru işareti yaratırken gerçeklere FutbolArena ulaştı. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da.

Seçime 5 ay gibi kısa bir süre kalmasına karşın henüz adaylık konusunda kamuyoyla bir şey paylaşmayan Aziz Yıldırım'ın yakın çevresine yeniden başkan adayı olacağını söylediği ortaya çıktı.
 

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım başkanlığa aday olacak mı?


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Faruk Ilgaz Tesislerinde organize edilen yılbaşı yemeğinde kadın kongre üyeleriyle bir araya gelmişti. Aziz Yıldırım burada yakın dostlarıyla yaptığı birebir sohbetlerde yeniden aday olacağını bildirdi.
HENÜZ RESMİ AÇIKLAMA YOK

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın adaylık konusunda henüz resmi bir açıklama yapmaması dikkatleri çekerken adaylık için herhangi bir tereddütünün olmadığı bildirildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)