comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım dünyaca ünlü futbol adamıyla anlaştı

30 Mart 2018, Cuma 12:10

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın dünyaca ünlü futbol adamıyla anlaşma sağladığı öğrenildi.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Haziran ayında yapılacak seçimler öncesinde başkan adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım'ın en önemli projesi belli oldu. FutbolArena'nın ulaştığı bilgilere göre Aziz Yıldırım, yeni dönemde altyapı devrimi gerçekleştirecek. Yıldırım bu doğrultuda dünyaca ünlü bir futbol adamıyla anlaştı.

ALTYAPIDA BÜYÜK DEVRİM PLANLANIYOR
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın altyapıda yeni bir sistem kurmak istediği ve bu doğrultuda önemli bir futbol adamıyla anlaştığı öğrenildi. Altyapıyı sıfırdan kurmak isteyen Aziz Yıldırım bunun için tanınmış bir futbol adamıyla anlaşma sağlandı.

Aziz Yıldırım adaylığını resmen açıkladı

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelen ve ismi sır gibi saklanan futbol adamı, Dereağzı Tesisleri'nde incelemede bulundu. Fenerbahçe'nin oyun felsefesini altyapıdan kurmak isteyen futbol adamının yönetimden ilk etapta 6-7 saha talebinde bulundu. Yeni sezona bu sahaların yetişmesi istendi. Aziz Yıldırım ve yönetiminin bu konuda çalışmalara başladığı öğrenildi. Aziz Yıldırım, temel hedefi olan altyapıyla ilgili anlaşma sağlanan futbol adamının ismini ilerleyen günlerde açıklayacak.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.