comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım: Aziz Yıldırım: "Galatasaray maçında hakkımız yendi! Şampiyonduk"

28 Mayıs 2018, Pazartesi 20:43
Aziz Yıldırım: Aziz Yıldırım:

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bu sezon Süper Lig'de ve geçtiğimiz yıllarda takımın hakkının yendiğini söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, TRT Spor'da katıldığı Basın Tribünü programında bu sezon Fenerbahçe'nin hakem hatalarından dolayı hakkının yendiğini ve özellikle Galatasaray derbisinde 3 penaltılarının verilmediğini söyledi. 

"FENERBAHÇE'NİN BU SENE BÜTÜN HAKLARI YENDİ"
"Fenerbahçe'nin bu sene bütün hakları yendi. Kadıköy'deki Galatasaray maçında 3 penaltı verilmedi. 1 tanesi verilse bugün şampiyon Fenerbahçe'ydi. Öyle mi?" Öyle! Gerçek bu. "2006'da 16 dakika maç uzatıldı. Normal şartlarda 30 dakika uzardı. Borozanlar öttürdüler. Şampiyoluğu kaybettirdiler. FETÖ operasyonları orada başladı. "Eğer biz olmasaydık Fenerbahçe çok başka yerlerde olurdu. Hep biz dik durduk. Bu sezon da Fenerbahçe'nin aleyhine oyunlar oynanmıştır. Fenerbahçe'nin şampiyonlukları çalınıyor. FETÖ operasyon yapıyor. Ondan sonra Aziz Yıldırım ve yönetimi şampiyon olamadı diye başarısız yorumlanıyor."

"BİZDEN BAŞKA HERKESİN UEFA İLE SIKINTISI VAR"

Bizden başka herkesin UEFA kriteri sıkıntısı var. Göreceksiniz, yakında hepsi patlayacak. Biz denge sağlayacağız, onlar 90 milyon euro transfer yapacak. Sen bilmem nereye katılacaksın, ben sıkıntısını yaşayacağım. Öyle bir şey yok yani."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"