comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım adaylığını resmen açıkladı

30 Mart 2018, Cuma 10:30

Aziz Yıldırım basın toplantısı canlı izle! Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Çırağan Sarayı'nda düzenlediği basın toplantısını başkan adaylığa yeniden aday olduğunu açıkladı. Aziz Yıldırım'ın basın toplantısındaki sözleri

FutbolArena - Aziz Yıldırım basın toplantısı! Fenerbahçe'de Haziran ayında yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde Aziz Yıldırım basın toplantısı düzenleyerek adaylığını açıkladı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 1998'de ilk başkanlık adaylığını açıkladığı Çırağan Sarayı'nda yıllar sonra yeniden adaylığını duyurdu. Aziz Yıldırım basın toplantısını canlı olarak FutbolArena'dan izleyebilirsiniz.

KONGRE ÜYELERİ İLE KAHVALTI
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Çırağan Sarayı'nda yapacağı basın toplantısı öncesi kongre üyeleriyle kahvaltıda buluştu. Sarı lacivertli camianın önde gelen isimleri basın toplantısı öncesi kahvaltı yaparak bir araya geldi. Kahvaltıda Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük de yer aldı. 

 

Aziz Yıldırım'ın adaylığını açıkladığı sözler


"DAHA FAZLA HEYECANLIYIM"

"20 yıl önceki heyecanımdan daha fazla heyecanlıyım. Yeni bir döneme başlayacağız. İlk olarak taraftarlarımızı düşünerek tesisleşme hamlesine başladık. Taraftarlarımızın en iyi şartlarda takımını desteklemesini istedik."

"HAİN KUMPAS İLE KARŞI KARŞIYA KALDIK"

"Tesisleşme alanında diğer rakiplerimize örnek olduk. Dünyaca ünlü oyuncuları transfer ederek herkesin gözünü üstümüze çektik. Ekonomik ve sportif yönden başarılı olan Fenerbahçe, tarihinin en iyi döneminde hain kumpas ile karşı karşıya kaldı."

"FENERBAHÇE AZİZ YILDIRIM DEĞİLDİR"

"Bu kumpasçıların hedefi beni Fenerbahçe'den uzaklaştırmak ve kulübü ele geçirmekti. Ama bilmiyorlar ki Fenerbahçe sadece Aziz Yıldırım değildir. Atatürk'ün Cumhuriyeti ile birlikte Fenerbahçe'yi ele geçirmek istediler. Onlar zannetti ki, Fenerbahçe Aziz Yıldırım'dır."

"EĞER GERİ ADIM ATSAYDIK..."

"Savcı son sözün var mı diye sorduğunda da 'Dar ağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe' diyerek dimdik durdum. Eğer biz orada geri adım atsaydık şu an Fenerbahçe başkalarının elinde olacaktı."

"ONUR VE GURURLA ADAYIM"

"Aziz Yıldırım'ın hayatı Fenerbahçe'dir. Onur ve gururla başkan adaylığımı ilan ediyorum."

Sözlerinde şehitlere Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileyen Yıldırım, projelerini önümüzdeki günlerde açıklayacağını dile getirerek kısa süren konuşmasını tamamladı.

Fenerbahçeli üyeler, başkan adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım'a destek verdi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.