comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım: "2010/11 şampiyonu Fenerbahçe'dir."

09 Haziran 2020, Salı 12:15
Aziz Yıldırım:

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Aziz Yıldırım, 2010-11 sezonuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile Fenerbahçe Kulübü arasında yaşanan gerginliğin ardından 2010-2011 sezonuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Sözcü Gazetesi'nden Aytunç Erkin, Aziz Yıldırım ile yaptığı görüşmeyi köşesine taşıdı.

AZİZ YILDIRIM: "2010-11 ŞAMPİYONU FENERBAHÇE'DİR. NOKTA!"
Sözcü'de yazan Aytunç Erkin, Aziz Yıldırım ile görüştüğünü belirterek şu ifadelere yer verdi:

"Geçen haftadan bu yana ‘futbolun asla futbol olmadığı' günleri bir kez daha yaşadık! Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir'in ‘9 yıldır şikeyle karşılaşılmadı' sözleri sonrası Fenerbahçe Başkanı Ali Koç canlı yayında sert ifadeler kullanmıştı. Özdemir açıklamalarının çarpıtıldığını savunurken, Koç'un ‘Nihat Özdemir'e soruyorum, 2010-11 sezonu şampiyonu kimdir?' sorusuna yanıt gelmeyince sarı lacivertli kulüp resmi siteden bir açıklama daha yaptı… Ancak…

Konunun diğer bir boyutu da şu oldu: Fenerbahçe'yi 20 yıl yöneten ve 3 Temmuz sürecinde bedel ödemiş Aziz Yıldırım ve arkadaşları ne diyecek? Tartışma başladığı günden bu yana zaman zaman konuştuğum Yıldırım şu cümleleri kurdu: ‘3 Temmuz 2011 sürecinin şampiyonu belli. Federasyon da tescil etmiştir. 2010-2011 sezonunda alnımızın akıyla şampiyon olduk… Tartışma bile söz konusu olamaz. Nokta…' Fenerbahçe Kulübü'nü 20 yıl yöneten Aziz Yıldırım'ı aradığımda kurduğu cümleler böyleydi! Bir tartışmanın içine girmek istemeyen Yıldırım son noktayı ‘2010-2011 sezonunda alnımızın akıyla şampiyon olduk…' diye koydu!"

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!