comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'ın prensi Josef de Souza

10 Ocak 2018, Çarşamba 10:18
Aykut Kocaman'ın prensi Josef de Souza

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman takımını Antalya'da düzenlenen kamp çalışmaları ile sezonun kalan yarısı için hazırlıyor.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktör Aykut Kocaman önderliğinde kötü başladığı sezonu devrenin sonlarına doğru yakaladığı form ile çıkış yaparak ilk devreyi kapattı. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da.


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın ilacı Josef de Souza


Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman takımını Antalya'da düzenlenen kamp çalışmaları ile sezonun kalan yarısı için hazırlıyor. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, sarı-lacivertli takımda sezonun ikinci yarısı için zirve hesapları yapılırken, Josef de Souza farklı bir anlam taşımaya başladı.

OZAN TUFAN SONRASI DEĞERİ DAHA DA ARTTI
Ozan Tufan'ı kadro dışı bırakan Aykut Kocaman, orta sahada hem 6 numara hem de 8 numara görevi için Josef de Souza'ya adeta ilaç gibi bakıyor. Tecrübeli futbolcuyu sezon başından beri takdir eden Kocaman, transfer olmaması durumunda Souza'yı her iki görevde de kullanacak. Mehmet Ekici ve Alper Potuk'un sakatlık ile istikrarsızlık sıkıntılarından dolayı Brezilyalı futbolcu özel bir anlam taşıyor.


Josef de Souza'nın Fenerbahçe performansı


Bu sezon Aykut Kocaman'ın da takdirini kazanan tecrübeli oyuncu, 3 sezonda Fenerbahçe'de ligde 77, toplamda da 113 maça çıkıp, bu süreçteki en istikrarlı isim oldu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)