comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

"Aykut Kocaman'ın oynattığı futbol çirkin"

03 Ekim 2018, Çarşamba 11:48

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'de teknik direktörlük için yeniden gündeme gelen Aykut Kocaman ile ilgili bir değerlendirme yaptı.

FutbolArena - Süper Lig'e istediği gibi bir başlangıç yapamayan Fenerbahçe'de teknik direktörlük için yeniden Aykut Kocaman ismi gündeme geldi. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Ali Koç'un eğer inanıyorsa Aykut Kocaman'ı takımın başına getirmesi gerektiğini söyledi ve bu konuda kimseyi dinlememesini tavsiye etti. 

"AYKUT KOCAMAN'IN OYNATTIĞI OYUNU BEĞENMİYORUM"
beIN Haber'de değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol şunları söyledi:

"Aykut Kocaman'ın takımını izlemek için bilet alıp gitmem dedim. Aykut Kocaman'ın oyununu hiçbir zaman beğenmedim. UEFA'da yarı finale gittiğinde de beğenmedim. Ama kötü diyemezsin. Adam 15. olmuyor ki! Buna kötü denemez. İyi, kötü göreceli değildir futbolda. Ama çirkin denir. Ben beğenmiyorum çünkü."

"BANA KALSA SARRI, GUARDIOALA GELSİN" 

"Ali Koç'a diyorum ki 1,5 ay Aykut Kocaman ile ayrılamadım. Çünkü ilk planı Aykut Kocaman'la devam etmekti. Hiç kimseyi dinlemeyin, 1. planın Aykut Kocaman ise onu getirin diyorum. İnanmadığın adamla çalışma. İnandığın, bildiğin adam varsa onunla çalış. Kim ne derse desin. Ali Koç eğer, "Aykut Kocaman bu takımı toparlar" diyorsa onunla çalışsın diyorum. Kimseyi dinlemesin. Benim istediğimi getirecekse Sarri'yi, Guardiola'yı getirsin. Şampiyon olmasa da gider izlerim Fenerbahçe'yi."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (20 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.