comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'ın istifası kabul ediliyor (Aykut Kocaman istifa edecek mi?)

12 Mayıs 2018, Cumartesi 11:43
Aykut Kocaman'ın istifası kabul ediliyor (Aykut Kocaman istifa edecek mi?)

Fenerbahçe yönetimi Ziraat Türkiye Kupası'nın kaptırılmasından sonra teknik direktörü Aykut Kocaman'ın üzerinden desteğini çektiği öne sürüldü.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası'nı Akhisarspor'a kaptıran Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın koltuğu sallantıda. Sarı lacivertli yönetim geçtiğimiz aylarda tam destek verdiği ve 'Cehennemde donana kadar Aykut Kocaman' deklarasyonu yayınladığı tecrübeli çalıştırıcıdan desteğini çekti.


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa edecek mi? 


Haber7 sitesinin haberine göre, Fenerbahçe'nin Ziraat Türkiye Kupası finalinde Akhisar'a 3-2 mağlup olarak kupayı kaybetmesi, taşların yerinden oynamasına neden oldu. Fenerbahçe'de 1 yıl daha sözleşmesi olan Teknik Direktör Aykut Kocaman, 3 Haziran'da yapılacak kongreden hemen önce başkan adaylarının elini rahatlatmak için nezaketen istifa etme kararı aldı.

ADAYLAR MASAYA YATIRILACAK
Başkan adaylarının kararı ise yeni sezona Kocaman ile başlamaktan yanaydı. Ancak Ziraat Türkiye Kupası'nın kaybedilmesi fikirlerin tamamen değişmesine neden oldu. Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un kupanın kaybedilmesinden sonra Aykut Kocaman'ın sezon sonunda ‘Nezaketen' edeceği istifayı kabul edecekleri belirtildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. .

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"