comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'ın futbolcularla veda konuşması

23 Mayıs 2018, Çarşamba 02:56
Aykut Kocaman'ın futbolcularla veda konuşması

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Konyaspor maçının ardından futbolcularına veda konuşması yaptı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig 34. haftasında oynanan Konyaspor maçının ardından futbolcularla bir veda konuşması yaptı. Aykut Kocaman önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde futbolcularına güvendiğini söyledi. 

Fenerbahçe'nin teknik direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig 34. haftasında oynadıkları Konyaspor maçının ardından oyuncularıyla veda konuşması yaptı. Türkiye'nin haberine göre, Aykut Kocaman önümüzdeki yıl Şampiyonlar Ligi'nde futbolculara güveniyor. 
"ELİMİZDE OLMAYAN BAZI SEBEPLER..."

Kazanma ve mücadele azmini ön planada tuttuğunuz için teşekkür ediyorum. Sezon içerisinde yaşadığımız şanssızlıklar ve elimizde olmayan bazı sebepler nedeniyle zirve yarışında geride kaldık. Yine de şampiyonluk şansını son ana kadar taşıdık. Şampiyonlar Ligi vizesini almayı başardık. 

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE BAŞARILI OLACAĞIZ"

Şampiyonlar Ligi çok farklı bir yer. Bu arenada başarılı olacağınızı biliyorum. Şimdi sezonun ardından dinlenme zamanı. Ailenizle iyi bir şekilde dinlenin, milli takımlarıyla Dünya Kupası'nda mücadele edecek arkadaşlarınıza da başarılar diliyorum. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"